The Star’ın İki Oğlu Homer ve Atlas ile Tanışın – Hollywood Life


The Star'ın İki Oğlu Homer ve Atlas ile Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Anne Heche 5 Ağustos’ta Los Angeles’ta korkunç bir araba kazasının ardından hastaneye kaldırıldı ve durumu kritikti. 53 yaşındaki Altı Gün, Yedi Gece star arabayı sürerken bir eve çarparak hem aracı hem de evi alevler içinde sardı. Los Angeles İtfaiye Departmanı yaptığı açıklamada, itfaiyecilerin “ağır hasarlı yapı içindeki inatçı alevlere erişmesi, onları sınırlandırması ve tamamen söndürmesi” bir saatten fazla sürdüğünü söyledi. “Anne yoğun bakımda, hayatta olduğu için şanslı” CNN zamanda söyledi. “Ciddi yanıkları var ve önünde uzun bir iyileşme var. Ekibi ve ailesi hala kazaya neyin yol açtığını anlamaya çalışıyor.”

Haberin ardından HollywoodLife, Anne’nin hayatına daha yakından bakıyor. Önce pembe dizide çalışarak ün kazandı Başka bir dünya 1987’den 1991’e kadar ikizler Vicky Hudson ve Marley Love’ın ikili rolüyle Daytime Emmy Ödülü kazandı. Daha sonra küçük ekrandan büyük ekrana atladı ve 90’larda bir dizi hit filmde oynadı. volkan, Köpeği salla ve Donnie Brasco. Bununla birlikte, onun yüksek sesle ilan edilen romantizmiydi. Ellen DeGeneres bu onu bir hane adı yaptı. Ther çifti 1997’den 2000’e kadar çıktı.

The Star'ın İki Oğlu Homer ve Atlas ile Tanışın – Hollywood Life
Anne Heche, oğlu Homer’ı eski Coleman Laffoon ile paylaşıyor. (Deklanşör)

Daha yakın zamanlarda, Anne Kaybolan ile birlikte Thomas Janetelevizyon polis draması Chicago Polisi ve The Weeknd’s HBO şovu İdöl, başrol Johnny Depp’in kız evlat Lily-Rose Depp.

Anne’nin özel hayatı, Hollywood hayatı kadar başarılıdır. Yıldız, iki harika oğlun gururlu annesidir. İyileşirken Anne’ye iyi dileklerini gönderirken, hadi adındaki çocukları hakkında daha fazla bilgi edinelim. Homeros ve Atlasaşağıda.

Homeros

Anne’nin Ellen’ı kameraman için terk ettiğine dair dedikodular havada uçuştu Coleman LaffoonEllen’ın komedi turunda çalışırken tanıştıkları gibi. Durum ne olursa olsun, çift 1 Eylül 2001’de evlenmeye devam edecekti. Beş buçuk yıllık evlilikten sonra çift ayrıldı ve 2002’de karşıladıkları oğulları Homer için velayet savaşı da dahil olmak üzere acı bir boşanma yaşandı. Bir yargıç, Anne’nin eski kocasına 275.000 dolar ve Homer’ın bakımı için aylık 3.700 dolar nafaka ödemesi gerektiğine karar verdi. Mahkeme belgelerine göre çift, oğulları için “ders dışı faaliyetler üzerinde anlaşmaya varılan” herhangi bir maliyeti paylaşmayı kabul etti. Anne ve Homer son derece özel olduklarından, Homer’in son faaliyetleri hakkında çok az bilgi var.

Atlas

The Star'ın İki Oğlu Homer ve Atlas ile Tanışın – Hollywood Life
Anne Heche, oğlu Atlas’ı eski James Tupper ile paylaşıyor. (Deklanşör)

Anne aktörle tanıştı James Tupper setinde Ağaçlardaki Adamlar 2006 yılında hala Coleman ile evliyken. Anne, Coleman’dan boşanma davası açıp kısa süre sonra James’le çıkmaya başladığında kaşları kalktı. Çift 2007’de birlikte taşındı ve Aralık 2008’de bir çocuk beklediklerini doğruladılar. Anne ve James sevinç demetlerine gökleri tutan bir Yunan tanrısından sonra Atlas adını verdiler. On yıldan fazla bir süredir birlikte olmalarına rağmen, çift hiç evlenmedi ve sonunda 2018’de ayrıldı. Yine o ve annesi çok özel olduğu için Atlas hakkında çok az şey biliniyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/anne-heche-kids-4811437/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir