The Skinny Confidential’dan Lauryn Bosstick Güzellik Sırlarını Paylaşıyor


Lauryn Evarts Bosstick ile bu fiyatlara yaptığı seçimleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için röportaj yaptık. Gösterilen ürünler Lauryn’in The Skinny Confidential adlı ürün serisindendir. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

TikTok’ta güzellik ürünleri ve cilt bakımı tüyoları hakkında bilgi edinmeyi seviyorsanız, buz silindiri, yüz tıraşı ve yüz yağları hakkında çok fazla gevezelik gördünüz. Bu ürünlerin cildiniz için gerçekten ne yaptığını ve bir ürün incelemesinin öncesi ve sonrası fotoğrafı arasında gerçekte ne olduğunu merak ediyorsanız, The Skinny Confidential’ın kendisi Lauryn Evarts Bosstick tüm güzellik sırlarınızı yanıtlamak ve ticaretle ilgili püf noktalarını paylaşmak için burada.

2021 yılında Sıska Gizli ilk cilt bakım aracını piyasaya sürdü, SICAK MESS BUZ RULOSU, bu hemen bir sansasyon haline geldi. Ancak bu başarı bir gecede olmadı. Lauryn, E!’ye şunları söyledi: “2015’te çift çene ameliyatı oldum ve şişmeye yardımcı olması için genel bir buz silindiri kullandıktan sonra pazarda bir boşluk gördüm – şişkinlikle uyanmaktan bıkmış insanlara bir çözüm getirme fırsatı , çok fazla soğutulmuş gülden sonra puf veya şarap yüzü. Çok (pembe) bir The Skinny Confidential spin ile yeni bir tane yaratmaya başladım.”

Girişimci, “Her ayrıntıyla ilgileniyorum, yaptığımız şeyle ilgili olarak haftada veya saatlerce süren birden fazla telefon görüşmesi yapıyoruz ve bunun gerçekten topluluk odaklı bir marka olduğundan emin oluyoruz. Yaptığımız her şey sürüm çok niş olacak – topluluğuma çok özel olmasını istiyorum.”

Şimdiye kadar The Skinny Confidential ürünleri, Lauryn’in kişisel deneyimlerine bağlı iltihaplanmaya odaklandı. “Pek çok insanın yüzünde iltihap olduğunu fark ettim, bu ister pembe bir akşamdan kalma olsun, ister yüzüstü uyumuş olsun, ister bir tür ameliyat ya da kozmetik bir işlem geçirmiş olsun.”

Konu söz konusu olduğunda, Lauryn, “Harika bir makyajın harika olduğuna ve harika bir cilde sahip olmanın daha da iyi olduğuna inanıyor. Lauryn içgörülerini, uzman ipuçlarını ve en son yeniliğiyle ilgili bazı bilgileri paylaştı, PEMBE TOPLAR YÜZ MASAJI özel olarak E! Haberler röportaj yapmak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335272/the-skinny-confidential-lauryn-bosstick-beauty-secrets?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel