The Rock’ın Annesi ve Babası Hakkında Bilinmesi Gerekenler – Hollywood Life


Dwayne Johnson ve ebeveynleri


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: : Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

Dwayne Johnson50, şüphesiz şu anki başarısının çoğunu çocukluğuna bağlayabilir. Kırmızı Bildiri yıldız ve başarılı yapımcı aynı zamanda profesyonel güreşçi olarak eski kariyeriyle de ünlüdür. Kolej futbolundaki ilk günlerinden WWF ile öne çıkmasına ve Hollywood’un en yüksek ücretli aktörlerinden biri haline gelmesine kadar, Dwayne’in annesinin Dwayne’in annesi olduğu açık. Ata Johnson ve baba kayalık johnson büyümekte olan derin zorluklara rağmen onu büyük başarıya giden yola doğru yönlendirdi. İşte onlar hakkında bilmeniz gereken her şey.

Ata Johnson (Maivya)

Dwayne Johnson ve ebeveynleri
Dwayne Johnson, annesi Ata Johnson ve babası Rocky Johnson, 2015 yılında Hollywood’daki TCL Chinese Theatre’da el ve ayak izi töreninde. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Güzel ve dinamik Ata Johnson, 25 Ekim 1948’de Hawaii’de Dwayne’in büyükbabasının oğlu Feagaimaleata Fitisemanu Maivia’da doğdu. Peter Fanene Maivia ve büyükanne Lia Maivia. Babası ve annesi güreşçi olduğu için ünlü Samoalı Anoaʻi güreş ailesinin bir parçasıdır.

Ata, 2 Mayıs 1972’de Dwayne’e sahipti, ancak Aralık 1978’e kadar babası güreşçi Rocky Johnson ile evlenmedi. Çift 2003’te boşandı ve o bir daha evlenmedi, ancak Dwayne annesi ve annesiyle ilgili yaşadıkları mücadeleler hakkında çok şey paylaştı. daha gençti. 2015 yılında Anneler Günü’nde, Moana seslendirme sanatçısı, yaşadıkları ve bugün nerede oldukları hakkında tatlı bir hikaye paylaştı. “Harika Anneler Günü hikayesi.. erkenden uçuyorum ve annemin karşısında oturuyorum, birdenbire uçağa baktı, sonra bana baktı ve ‘Oğlum, sahip olduğum hayata inanamıyorum. . büyükanne ve büyükbaba çok gurur duyardı.’” diye Instagram üzerinden 10 Mayıs 2015 tarihli bir gönderide yazdı. “Ona ‘Mutlu musun anne?’ diye sordum. Tam o sırada uçuş görevlisi annemlerin kahvaltısını masaya koydu ve annem bana ‘Mutlu muyum? önümde’. Gözyaşlarına boğuluyor ve ‘Evet oğlum daha mutlu olamazdım’ diyor. Bu, ben 14 yaşındayken Hawaii’deki dairemizden haftalık 180 dolarlık kirayı karşılayamadığımız için tahliye ettiğimiz kadın,” yazısı devam ediyor. Dwayne’in gönderisi, Ata’nın ağladığı tatlı fotoğrafı paylaştığı için onu “öldürebileceğini” ekliyor ve ardından, “Bu ağlayan resmi paylaştığım için beni hiç şüphesiz öldürecek olan harika annemin Anneler Günü Kutlu Olsun” diyor. Bu günlerde, Dwayne genellikle 73 yaşındaki zarif kırmızı halı etkinliklerine eşlik ederken veya Dwayne’in üç kızıyla yaptığı ziyaretler hakkında sosyal medyada paylaşımlarda bulunuyor. Simone, Yasemin ve Tiana Johnson.

kayalık johnson

Dwayne Johnson Ata Johnson
Dwayne Johnson ve annesi Ata Johnson, 2021’deki ‘Red Notice’ galasında. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Dwayne’in babası, merhum Rocky Johnson, en çok, Dwayne’in hırslarını derinden etkileyen müthiş profesyonel güreş kariyeriyle tanınıyordu. Doğmak Wade Douglas Bowles’ın fotoğrafı.Rocky’nin ilk eşinden iki çocuğu oldu, Una Johnson – abi Curtis Bowles ve kızkardeş Wanda Bowles, bu yüzden onlar hakkında pek bir şey bilmesek de, Dwayne’in bir erkek ve bir kız kardeşi var! Rocky, 1978’de Ata Johnson ile evlendiğinde Una ile evliydi – bu, 1972’de Dwayne’i Ata’nın yanında karşılarken teknik olarak hala Una ile evli olduğu anlamına geliyor.

Rocky “Soulman” Johnson’ın Dwayne ile karmaşık bir ilişkisi vardı, ancak bir şöhret güreşçisi olarak kariyerinin oğlu üzerinde kesinlikle bir etkisi oldu. 1944’te Kanada, Nova Scotia’da doğan Rocky, kariyerine 16 yaşında genç yaşta başladı ve sonunda 2008’de WWE Onur Listesi’ne girdi. Don Muraco, Adrian Adonis ve Greg “Çekiç” Sevgililer Günü.

Adı, bir dövüşçü olarak kimliğinin önemli bir parçasıydı – Rocky, boks şampiyonlarına bir övgü olarak Wade olan adını değiştirdi: Rocky Marciano ve ilk siyah ağır siklet boks şampiyonu olarak bilinen Jack Johnson.

Ne yazık ki, Rocky Johnson 15 Ocak 2020’de 72 yaşında pulmoner emboli nedeniyle vefat etti. Dwayne, bir buçuk yıl sonra ani ölümle ilgili duygularını duygusal bir sosyal medya gönderisinde paylaştı. 26 Haziran 2021’de Instagram’da “İhtiyarım çok çabuk öldü, tüm dersler için veda etme ya da teşekkür etme şansım olmadı” diye yazdı. “Belki onu yolda görür ve ona teşekkür ederim. O zamana kadar, kayıp sevdiklerimizle ilgili güzel şeyleri hatırlamaya çalışalım – ve babanızla (veya ebeveyninizle) benim gibi karmaşık bir dinamikleriniz varsa, bunun üzerinde çalışmaya devam edelim ve yol boyunca sürece güvenelim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/dwayne-johnson-parents-4724287/

Yorum yapın