The Rock, Oscar Ödülleri’nde Emily Blunt’ın Kucağına Oturuyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Dwayne Johnson ve Emily Blunt
Görüntü Kredisi: CAROLINE BREHMAN/EPA-EFE/Shutterstock

Dwayne The Rock Johnson Ve Emily Blunt oldukça iyi bir arkadaşlığa sahip olmak ve Orman Gezisi yıldızlar Oscar’da sahne arkasına koydu! Siyah beyaz bir fotoğrafta BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ gönderildi twitter Akademi tarafından 12 Mart Pazar günü, yakışıklı siyah adam yıldız kendini rahat bıraktı Mary Poppins Dönüyor aktrisin kucağı. 50 yaşındaki Dwayne çömeldi ve Emily’nin kucağına otururken şeftali ipek smokin ceketi ve siyah papyonla sallarken ciddi görünüyordu. Emily, 40, beyazlar içinde büyüleyici Valentino Sütunlu elbise, kucağında Dwayne ile katlanır sandalyede otururken hafif stresli görünüyordu. Arkadaşlar komik doğaçlama anı paylaşırken arka plan resmi kıyafetli insanlarla doluydu. İkili daha sonra En İyi Uzun Metrajlı Animasyon Filmi ödülünü Guillermo Del Toro‘S Pinokyo gösteri sırasında.

Emily Blunt ve Dwayne Johnson
CAROLINE BREHMAN/EPA-EFE/Shutterstock

Hayranlar tepki vermek için yorum dizisine akın etti. Zeki bir takipçi şu GIF’i paylaştı: Will Ferrell 2004 komedisinden ikonik bir sahnede çok daha küçük olan babasının kucağında oturan Elf olarak. “Emily Blunt ve The Rock’ı daha çok görmek isterim. Filmlerde başrol oynama,” diyen ikinci bir hayran, “Tüm resmi adayların ortasındaki bu tamamen rastgele fotoğrafa/twete bayıldım. Bundan daha fazlasına ihtiyacım var.”

Emily ve Dwayne geçmişte arkadaşlıkları konusunda açıktı. ile 2021 röportajında Geçit töreni, iki çocuk annesi, ilk tanıştıklarında ne bekleyeceğinden emin olmadığını itiraf etti. Yayına, “‘Aman Tanrım!” “Ama sadece ‘Hey, nasılsın?’ dedi ve çok sessiz ve utangaçtı.”

Dwayne Johnson ve Emily Blunt
Dwyane Johnson ve Emily Blunt, 12 Mart 2023’te Los Angeles’ta düzenlenen Akademi Ödülleri’nde sahne alıyor. (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Emily ayrıca yakışıklı görünümüne rağmen “nazik” olduğunu da paylaştı. “Kısa sürede onun çok nazik bir ruh olduğunu anladım,” diye ekledi. “Aynı zamanda akıllı ve komik. Beklediğiniz şeyin antitezi. O geceden hemen sonra tomurcuklanacağımızı biliyordum. Ortaya çıkan, açıkça devam eden bir eğlence endüstrisi dostluğuydu. “Bence birini bir filmden ömür boyu gerçek, bir nevi arkadaş gibi alıp götürdüğünüz nadir bir durum” dedi. Bu gece eğlence Temmuz 2021 röportajı sırasında. “Ve o var. O benim en muazzam dostum ve her zaman en muazzam dostum olacak.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/the-rock-sits-on-emily-blunt-lap-backstage-oscars-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir