The Rock Etkileyici Yeni Spor Salonu Fotoğrafında Kaslı Bacakları Ortaya Çıkardı – Hollywood Life


Dwayne The Rock Johnson kırmızı halıda


Galeriyi görüntüle

Dwayne The Rock Johnson daha az kaslı olmuyor ve Orman Gezisi Star, son sonuçlarını göstermek için 17 Nisan’da sosyal medyaya gitti. Aksiyon ikonu, “Her şeyi ‘arenada’, yani spor salonunun zemininde bıraktı” diye yazdı. “Kovayı boşalttı ve kişisel çıtayı yükseltti. İyi günler.” The Rock, başlığının yanı sıra, tam antreman teçhizatı içinde, aktiviteyle dolup taşan ve kendi “temiz ve sağlıklı” Zoa Enerji içeceğinden bir kutu tutan bir resim yayınladı. Eski WWE şampiyonu 2019’da profesyonel güreşten emekli oldu, ancak bunun onu antrenman yapmaktan alıkoymadığı açık ve şişkin bacak ve kol kasları bunun kanıtı.

bu Kırmızı Bülten aktör bir dizi aksiyon yüklü filmde rol aldı, bu yüzden göründüğü kadar parlak olması şaşırtıcı değil – ve Dwayne sık sık spor salonundan rutiniyle ilgili güncellemeler ve ayrıntılarla doğrudan paylaşımda bulunuyor. 14 Nisan’da Instagram hesabından “Gece yarısı güneşinin her zaman yaktığı #ironparadise’de gece sırt antrenmanı” dedi. “Günde 24 saatim dışında, her zaman antrenmanıma 2 saat ayırmaya çalışırım. (fizik + mental) Bu iki saat benim için. Sadece ben.” Dwayne, antrenmanlarının fiziksel sağlık kadar zihinsel sağlıkla da ilgili olduğunu detaylandırarak devam etti. “Dünyayla bağlantımı kesebilir ve bağlantısını kesebilirim. Çapa & kendimi yeniden. Ardından ağrı engellerini aşın, ara verin ve harika bir antrenman yapın.”

The Rock Etkileyici Yeni Spor Salonu Fotoğrafında Kaslı Bacakları Ortaya Çıkardı – Hollywood Life
Dwayne “The Rock” Johnson, 4 Nisan 2018’de Los Angeles, California’da “Rampage” filminin galasına geldi. (Kathy Hutchins/Shutterstock)

Dwayne açıkça kendi tavsiyesini alıyor ve bu büyük ekrana çevriliyor. Disney’in gişe rekorları kıran filminde Emily Blunt’la birlikte rol almakla kalmadı Orman Gezisi 2021’de – ama aynı zamanda bir devam filmi üzerinde de geliştirme aşamasında! Ayrıca yaklaşmakta olan DC spinoff’unda da rol alıyor. Kara Adam, ve tüm bunların arasında, en küçük iki kızıyla aktif oyun zamanına uyuyor, Yasemin ve Tiana. Dwayne 17 Nisan’da 4 yaşındaki Tiana’nın doğum gününü kutladığını paylaştı – ve görünüşe göre o da aksiyon yıldızı babası kadar aktif! Küçük bir kasırga gibi durmaksızın etrafta koşuyor ve iş doğum günü pastasını yemeye geldiğinde, her şey zor bir şekilde duruyor – yani o yaptığım şeyi yapmayı bırakmam gerekiyor…’Baba beni besle. ‘ diye bir gülme emojisi de ekleyerek yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/the-rock-legs-gym-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir