The Rings Of Power’ Comic-Con Fragmanı Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Gösterinin 2 Eylül’deki büyük çıkışı öncesinde, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 22 Temmuz’da San Diego Comic-Con’da büyük bir gösteri düzenledi. Gösterinin kongredeki ilk gezisi için bir araya gelen dev kadro, hayranlar için yeni bir fragman ortaya çıkardı.

“Savaşın sonunda sona erdiğini düşündük. Sevinçlerimizin sonsuz olacağını düşündük. Işığımızın asla sönmeyeceğini düşündük,” diyor Galadriel fragmanda. Yakında karanlığın, acının ve savaşın beklediğini öğrenir.

Morfydd Clark
Morfydd Clark, Galadriel’i canlandırıyor. (Ana Video)

Morgoth ve şimdi Sauron’un elindeki kötülük tamamen yok edilmedi. Aslında bu kötülük yeni bir bölüme giriyor. Sauron’u oynayan aktör bir sır olarak kalıyor. Karavanda sadece ellerinin ve kollarının bir kısmı görülüyor.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri ilk televizyon uyarlamasıdır. JRR Tolkien’in iş. Film üçlemesi 2000’lerin başında büyük bir başarıydı. Filmler küresel gişede yaklaşık 3 milyar dolar hasılat elde etti. Yüzüklerin Efendisi dizi şimdiye kadar yapılmış en pahalı filmlerden biridir. İlk sezon 465 milyon dolara mal oldu.

Prime Video serisi, olaylardan binlerce yıl önce geçiyor. Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi. Gösteri, izleyicileri “büyük güçlerin dövüldüğü, krallıkların zafere yükseldiği ve yıkıldığı, beklenmedik kahramanların test edildiği, umudun en ince iplere asıldığı ve Tolkien’in kaleminden çıkan en büyük kötülerden birinin olduğu bir çağa geri götürüyor. tüm dünyayı karanlıkla kaplamakla tehdit etti.”

Cynthia Addai Robinson
Cynthia Addai-Robinson, Míriel rolünde. (Ana Video)

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Tanıyacağınız ve tanıyamayacağınız karakterler olarak “göreceli barış” zamanında başlar, “kötülüğün Orta Dünya’da uzun süredir korkulan yeniden ortaya çıkışı” ile yüzleşir. Dizi, yalnızca Prime Video’da haftalık olarak yeni bölümler yayınlayacak. Sezon 2 zaten yeşil ışık yaktı ve şu anda devam ediyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/lord-of-the-rings-the-rings-of-power-comic-con-trailer-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir