The Queens Remix’ – Hollywood Life


Beyonce


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Beyonce40 yaşında, 5 Ağustos’ta efsanevi pop şarkıcısının yer aldığı hit single’ı “Break My Soul”un özel bir remiksini yayınlayarak hayranları şok etti. madonna63. Parçanın resmi adı “Break My Soul: The Queens Remix” ve yalnızca şu adresten satın alınabilir: Beyonce’nin resmi web sitesi – Yayınlanma zamanı itibariyle, şarkı herhangi bir akış platformunda ortaya çıkmadı. Şarkı, pop kraliçelerinin birlikte yaptıkları ilk iş birliğine işaret ediyor ve şimdiden müzik tarihine geçti.

3 Ağustos’ta remikslerden oluşan tam bir albüm de yayınlandı. will.i.am, havlu avcısı, Bal Dijonve Nita Havacılık. Madonna ve Beyonce’nin işbirliği, web sitesinden satın alındıktan ve yalnızca e-posta yoluyla teslim edildikten sonra dinlenebilir. Hem Madonna hem de Beyonce, sosyal medya üzerinden sürpriz proje hakkında henüz bir yorumda bulunmadı.

Twitter kullanıcıları, yeni single’a çılgın bir inceleme yaparak, bu hafta sonu herkesin dans etmesini sağlayacağından emin olduklarını belirtti! Bir kullanıcı, “Beyoncé ‘Vogue’u ‘Break My Soul’ ile birleştirmek, kadın sanatçıların isim çağrısını yapan yeni bir rap ile dindarlığın eşcinsel üçlüsü gibidir! SICAK LANET! Beyoncé ve Madonna aynı yolda, bayılıyorlar!” Bildirildiğine göre single, Beyonce’nin müzikteki ikonik Siyah kadınların isimlerini listelediği – geç kadınlar da dahil olmak üzere – Aaliyah ve kız kardeşi solanj.

Beyonce, “Kraliçe Anne Madonna, Aaliyah, Rosetta Tharpe, Santigold, Bessie Smith, Nina Simone, Betty DavisSolange Knowles, Badu buböyle Kelly Rowl[and]Lauryn Tepesi, Roberta Flack, toni, Janet, Tierra Wack. hanımefendi, Diana, Grace Jones, Aretha, anita, Grace Jones” Single, Beyonce’nin albümünden sadece bir hafta sonra geliyor RÖNESANS 29 Temmuz’da serbest bırakıldı.

madonna
Madonna 24 Haziran’da sahnede. (Shutterstock)

Queen B’nin son albümü Limonata23 Nisan 2016’da yayınlandı. RÖNESANS Bey’in hariç altı yıllık bir aradan sonra geldi Aslan Kral 2019’da film müziği. RENAISSANCE’ın piyasaya sürülmesinden önce albüm sızdırıldı – ve Beyonce Instagram Hayranlara albümü erken dinlemedikleri için teşekkür etmek için. “Yani, albüm sızdırıldı ve hepiniz birlikte keyfini çıkarabilmeniz için doğru çıkış zamanına kadar beklediniz” diye yazdı.

“Hiç böyle bir şey görmedim. Sevgin ve koruman için sana ne kadar teşekkür etsem az. Kulübe erkenden girmeye çalışan herkesi aradığın için sana minnettarım. Bu benim için dünyalar demek,” diyerek sözlerini tamamladı Beyonce.

Madonna ile yeni bir ikonik single çıkarken, hiç kimsenin bu iki hanımefendinin ruhunu kıramayacağı kesin!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/beyonce-madonna-break-my-soul-queens-remix/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir