The Orphan: First Kill Fragmanı Esther’in Başlangıç ​​Hikayesini Keşfediyor


Korkmaya hazırlanın.

Paramount’un resmi fragmanı yayınlandı. Yetim: İlk Öldürme2009 filminin merakla beklenen ön filmi Yetim13 Temmuz. Önizlemede, Julia Stiles kızı Esther ile yeniden bir araya gelen bir anne olan Katie Mauerova’yı oynuyor (Isabelle Fuhrman), dört yıldır kayıptı.

Bir figür Katie’yi “Değişikliklere hazır olun” diye uyarır. “Dört yıl uzun bir süre. Şu anda ihtiyacı olan şey ailesi.”

Ama Katie ve kocası Richard (Rossif Sutherland) Esther’i eve getirdiğinde, aile beklenmedik zorluklarla karşı karşıya kalır. Esther, annesinin bileklerini yakalayarak ve anormal davranarak Katie’ye karşı garip bir şekilde saldırgandır. Katie başlangıçta omuz silkerek, “Sanırım Esther’le ilgili bir şeyler oluyor,” diyor.

Esther’in kardeşi Gunnar bile (Matthew Finlan) bir şeylerin ters gittiğini fark eder ve Esther’in ortadan kaybolmasından bu yana sanatsal yeteneklerinin on kat ilerlediğine dikkat çeker. “Bu nasıl mümkün olabilir?” Richard’ın soruları. “Dört yıl önce sadece çöp adamlar çiziyordu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337780/the-orphan-first-kill-trailer-is-a-chilling-look-at-esther-s-origins?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir