The Masked Singer’da Hangi İkonik İkilinin Hydra Olduğunu Görün


hidrakafa karıştırıcı üç başlı ejderha, gerçekleştirilen ZZ Üst“Keskin Giyimli Adam”. Panelistler kostümün içinde kaç kişinin olduğu konusunda çelişkiye düştüğünden, Hydra’nın Mega İpucu’nun tamamı şakadan oluşan bir iskambil destesi olarak ortaya çıktı.

İşleri toparlamak için, Bayan Teddy duygulu bir versiyonunu seslendirdi Demi Lovato“Beni Sevdiğini Söyle” şarkısı coşkulu bir şekilde alkışlandı. Sıcacık ayının Mega Clue’sı, onun bir Grammy kazananı olduğunun en büyük kanıtıydı! Bu, aramızda gerçek bir şarkıcı olduğu anlamına gelebilir mi? Ne de olsa, Bayan Teddy’nin efsanevi disko şarkıcısı olabileceğine dair oldukça büyük ipuçları vardı. Gloria Gaynor.

Panel ve seyirci oylamasından sonra Hydra ve Armadillo son ikiye indi. Elemeyi önlemek için Armadillo’nun “Walkin’ The Dog” şarkısını söyleyerek kafa kafaya gittiler. rufus thomas ve Hydra tarafından “Two Princes” performansı Spin Doktorları.

Sonunda, Hydra eve gönderilirken üç başlı ejderha öldürüldü. Efsanevi Las Vegas komedyenlerinin maskesini düşürme zamanı geldiğinde Penn ve Veznedar canavar kostümü altında ortaya çıktı.

Ringmaster, Miss Teddy ve Armadillo’nun gelecek hafta finalde yer almak için savaştığını görün. maskeli şarkıcı Fox’ta saat 20:00 ET’de yayınlanıyor.

Bu sezonun gizemli yarışmacıları hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326338/find-out-which-iconic-duo-was-revealed-as-hydra-on-the-masked-singer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir