The Luann and Sonja: Crappie Lake’e Hoş Geldiniz Fragmanı Burada


Luann de Lesseps Ve sonja morgan Big Apple’ı Benton, Illinois karşılığında takas ediyor.

New York City’nin Gerçek Ev Hanımları şaplar onu kabalaştırıyor Sade yaşam Bravo’nun yeni seriye ilk bakışında tarz Luann ve Sonja: Crappie Gölü’ne hoş geldiniz—ve fragman hayal edebileceğimizden çok daha çirkin.

Kontes ön izlemede “Benton hakkında tek bildiğim, havanın çok sıcak olduğunu, bazı gölleri olduğunu biliyorum,” diyor ve ekliyor, “Aman Tanrım, burada kilisedeki fahişeler gibi terleyeceğim.”

Bu arada Sonja, özel jetleriyle iniş yaptıktan sonra yerlilere gerçek Sonja tarzında sorar, “Bu kasabada araba almak için kiminle düzüşmem gerekiyor?”

Pandeminin ardından 7.000 kişilik küçük Ortabatı kasabasını yeniden canlandırma çabasıyla Benton Şehir Meclisi, dinamik Bravo ikilisinden yardım ister ve oğlum, işleri onlar için biçilmiş kaftan mı? Yeni bir oyun alanı inşa etmek, hayvan barınaklarını iyileştirmek, turizmi artırmak ve yerel tiyatroyu bir varyete gösterisiyle canlandırmakla görevlendirilen Sonja, belediye başkanına “Ellerimizi kirletmekten asla korkmuyoruz” sözü veriyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375135/the-lessigreaterluann-and-sonja:-welcome-to-crappie-lakelessigreater-trailer-is-more-wild-than-we-imagined?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir