The Late Late Show: Harry Styles “Daylight” Müzik Videosunu Yayınladı


Bazı şanslı hayranların dairesi yeni döndü Harry’nin Evi!

Yakın zamanda bir görünüm sırasında Geç Geç Gösteri yeni albümünün tanıtımını yapan, Harry Stilleri ev sahibi ile birlikte Brooklyn, New York sokaklarına döküldü James Corden yeni şarkısı “Daylight” için bir müzik videosu çekmek için bir daire bulmak.

Ama üç saat, 300 dolarlık bir bütçe ve yer yok, imkansız bir görev gibi görünüyor, değil mi? Yanlış. Bu dünyaca ünlü pop yıldızının önünde hiçbir şey duramaz. Ya da Harry.

Harry ve James birkaç kapıyı çalar ve dairelerinin içinde çekim yapıp yapamayacaklarını sorarlar. Ama birkaç “hayır”dan sonra James, Harry’e, “Bunun daha kolay olacağını düşünmüştüm Harry, dürüst olmalıyım. Yüzünün birçok kapı açacağını düşünmüştüm” diyor.

Son olarak, dört kızdan oluşan bir grup (çok mutlu bir şekilde) ikilinin alanlarını bir üretim odasına dönüştürmesine izin vermeyi kabul eder.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332617/james-corden-helped-harry-styles-create-a-daylight-music-video-and-it-is-golden?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel