The Goldbergs 10. Sezonla Bitirecek


2020 falandı ne zaman Goldberg’ler sona erdi.

On yıllık 80’lerin nostaljisinden sonra ABC, 23 Şubat’ta sitcom’un mevcut 10. sezonunun ardından sona ereceğini ve 3 Mayıs’ta bir dizi finali için hazırlıklar yapacağını duyurdu. Ve haberleri takip eden, yıldız ve baş yapımcı Wendi McLendon-Covey şovun on yıllık çalışmasına yansıdı.

“Parçası olmak bir onurdu Goldberg’ler McLendon-Covey bir basın açıklamasında şunları paylaştı: “Gösteri ile başardıklarımızdan gerçekten gurur duyuyorum ve böylesine ödüllendirici bir deneyim yaşadığım için çok şanslıyım. TV ailemi ve ekibin her bir üyesini özleyeceğim. Her yıl bize düşündürücü hikâyeler sunan ve bu kadar işbirlikçi davranan parlak yazarlarımıza teşekkürler. Sektördeki en iyi EP’ler sayesinde.”

Devam etti, “Ve tüm hayranlarımıza (Goldnerds) çok tatlı ve destekleyici oldukları için teşekkürler. Kalbim dolu… ama kesinlikle umarım hayatımın geri kalanında başka bir çift omuz vatkası görmem.”

Oyuncu birlikte rol aldı Sean Giambrone, Truva Gentile, Hayley Orrantia, AJ Michalka Ve Sam Lerner anlatımıyla dönem parçası üzerine Patton Oswalt2013’teki ilk çıkışından bu yana.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365982/lessigreaterthe-goldbergslessigreater-is-ending-after-a-decade-of-80s-nostalgia?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir