The Flash’tan Grant Gustin Hayranlarına Yürekten Mesajını Paylaştı


Flaş gün batımına doğru hızlanmaya hazırlanıyor.

The CW süper kahraman dramasının dokuz sezonun ardından sona ereceği haberiyle yıldız, Grant Gustin dizi üzerinde düşünmek ve gösterinin hardcore hayranlarına teşekkür etmek için biraz zaman aldı.

“Şimdiye kadar belki çoğunuz haberleri gördünüz, belki bazılarınız görmedi” Instagram videosuna 5 Ağustos’ta başladı. “Bu hafta dizinin dokuzuncu sezonunu duyurduk. Flaş acı tatlı son sezon olacak. Bu karakteri oynamak ve harika bir oyuncu kadrosu ve ekiple bu gösterinin bir parçası olmak neredeyse on yıl boyunca inanılmazdı.”

32 yaşındaki Gustin, gösterinin Ekim 2014’te gösterime girmesinden bu yana ünvanlı speedster (aka Barry Allen) olarak rol aldı.

Hayranlar, şovu seven insanlar, sahip olduğumuz kadar uzun süre devam edebilmemizin tek nedeni” dedi. neşe şap devam etti. “Bunu bir kez daha yapacağım ve şartlarımıza uygun olarak bitireceğim için gerçekten heyecanlıyım. Her dakikasından elimden geldiğince keyif alacağım. Desteklediğiniz için kalbimin derinliklerinden teşekkür etmek istedim. gösteri ve sahip olduğumuz sürece gitmemize izin veriyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341006/grant-gustin-shares-heartfelt-message-after-announcement-of-the-flash-s-final-season?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir