The Flash’tan Danielle Panabaker 2 No’lu Bebeği Doğurdu


Bu varış sadece kalbini ısıtabilir anında.

Yaklaşık altı ay sonra Flaş yıldız Danielle Panabaker İkinci çocuğuna hamile olduğunu açıklayan oyuncu, iç ısıtan bir mesajla bebeğinin gelişini doğruladı. 34 yaşındaki oyuncu, “Ailemiz biraz daha büyüdü” yazdı. kendisinin instagram fotoğrafı 6 Temmuz’da 6 Temmuz’da aktrisin elinde bir çift minik çorapla yer aldığı tatlı çekimin yanı sıra, “Bebek sağlıklı + mutlu ve tüm sevginin tadını çıkarıyoruz” diye devam etti.

En yeni varışlarına ek olarak, Danielle ve kocası Hayes Robbins2017’de düğümü atan kişi, Nisan 2020’de ilk çocuklarını bir araya getirdi.

Mutlu haberini paylaştıktan sonra Danielle, yakın arkadaşlarından ve diğer oyunculardan çok sayıda sıcak dilek ile karşılandı. Flaş yardımcı yıldız, Victoria Parkı-Kim de az önce beklediğini açıkladı—”BB ile tanışmak için sabırsızlanıyorum” yazdı yarasa kadın yıldız Nicole Kang ekledi, “Tebrikler!!! Size tüm sevgilerimi gönderiyorum.” Aktris Brenda Şarkısı– 2004 Disney Channel filminde Danielle ile birlikte rol alan, Banliyölerde sıkışmış—Ayrıca, “TEBRİKLER!!!! Seni çok özledim!” yorumunu yaptı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337089/the-flash-s-danielle-panabaker-gives-birth-to-baby-no-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir