The Crown’ın 5. Sezonda Atladığı Skandallar


Diana’nın Dr. Hasnat Khan ile İlişkisi

Yedinci bölüm, Diana’nın bir Londra hastanesinde bir arkadaşıyla yaptığı ziyaret sırasında kalp cerrahıyla ilk görüşmesini anlatıyor ve ilişkilerine kısa bir bakış sunuyordu. Ama bu rastgele bir kaçamak değildi. Çift, iki yıl özel olarak çıktı ve aşklarını Diana’nın Ağustos 1997’deki ölümünden sadece haftalar önce bitirdi.

İçinde Diana Günlükleriyazar Tina Kahverengi Diana, Khan’dan “tek” olarak bahsettiğini, ancak kötü şöhretli özel doktorun 2008 yılına kadar ilişkileri hakkında kamuoyuna hiç konuşmadığını söyledi. Çiftin evlilik hakkında konuştuklarını ve Diana’nın 1996’da ailesiyle tanışmak için onunla Pakistan’a gittiğini söyledi.

Khan, “Buraya geldiğinde zamanını gerçekten çok beğendi” dedi. Pazar günü posta. “Ailemle birlikte içtiği ikindi çayından da keyif aldı. Ve bence Asyalı ailenin eksantrik kültürünü çok beğendi.”

Ancak cerrah, Diana’nın ölümüyle ilgili 2008 soruşturmasında, medyanın Diana’ya olan ilgisinin başa çıkamayacağı kadar fazla olduğunu kanıtladı.

Khan o sırada yaptığı açıklamada, “Normal bir hayat sürdüremeyeceğimi biliyordum” dedi. “Evlenmemizle ilgili asıl endişem, onun kim olduğu yüzünden hayatımın cehenneme dönüşeceğiydi.”

Diana’nın eski uşağına göre Paul BurrellDiana, Khan’ı “ruh eşi” olarak görüyordu.

Soruşturma sırasında Burrell, “Bu, diğerlerinden daha çok sevdiği adamdı ve çok derin, ruhani bir ilişkiydi” dedi. “İlk elden tanık oldum ve çok aşıklardı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354302/lessigreaterthe-crownlessigreater-season-5-skipped-these-royal-scandals-and-events?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir