‘The Come Up’ Oyuncuları, ‘Raw’ NYC Serisinde Bir ‘Gen Z Perspektifi’ Sunuyor – Hollywood Life


Ortaya çıkmak


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Serbest Biçim / Sophie Hur

Ortaya çıkmak size New York şehrinin yeni bir yanını göstermeye hazır. Gerçeklik belgeselleri, bir grup arkadaşın salgın sonrası New York’ta üstlendikleri ve dostlukları, kariyerleri ve aşk hayatlarını kucaklayanları takip ediyor. Oyuncularla ÖZEL konuştu HollywoodYaşam yeni dizi ve neden tipik sıradan reality şovunuz olmadığı hakkında.

“Eh, gösteri gerçekten gerçek değil. Bu daha çok bir belgesel dizisi çünkü onların bağlı olduğu ve bizi takip eden bir arkadaş grubu gibi değiliz.” Fernando Kazablanka (o/onlar) anlattı HollywoodYaşam. “Farklı şekillerde birbirine karışan altı kişiyiz. Sadece bir gerçeklik olarak yaklaşmadım bile [show] çünkü hep bir belgeseldi. Her zaman gerçekliğimizi gösterecekti, ama her zaman çok güzel çekildiği için küratörlü gerçeklik gibi olduğunu düşündüm. Gerçek olduğu hissine bile kapılmıyorum. Çok ham.”

sofya wilson (o) kaydetti Ortaya çıkmak New York’ta kesinlikle bir “Z Kuşağı perspektifi” var. “Kesinlikle New York şehrinin genç kısımlarını görüyorsunuz” dedi. Claude Shwartz (kendisi) “gençlerin her zaman kendi kültürleri vardır. Bence bu sadece bir tür gençlik kültürü. New York’la ilgili her şeyi yakalayamayız, ancak buna karşılık gelen küçük şehir merkezi dünyalarımız ve Brooklyn mahallelerimiz var.”

Dizi, New York’u pandemi sonrası bir dünyada sergileyecek. Oyuncular, Gen Z’nin Big Apple’a geçmiş nesillere karşı nasıl yaklaştığını ortaya çıkardı. “Buna cevap vermenin en iyi yolu, karantina sonrası tepkiyi görmek” Taofeek Abijako (o) dedi. “Bizim neslimiz açısından söyleyebilirim ki, çok daha fazla ortak bir his var. Z kuşağı çevresinde bir klişe var. Fazla bireyselci davranıyorsunuz. Bir şekilde karantina sonrası gibi hissediyorum, hepimiz bir araya geldik, Çok daha fazla alt kültür var [that] New York’tan çıktı.”

Fernando, sokağa çıkma yasağı sırasında New York’tan “büyük bir insan akınının” ayrıldığına dikkat çekti ve bu da New York’un öldüğü izlenimini verdi. Fernando, “Ancak çocuklar şehre geri dönmeye başladığında – ve daha yeni çocuklar – şehri bu heyecan ve potansiyel enerjiyle doldurdu” dedi. HollywoodYaşam.

abanoz (o) ekledi, “Pandemi sonrası sadece bu şovu izleyerek New York’u hayata döndürdüğümüzü söyleyebileceksiniz. Her ilçede, tıpkı kasabayı resmettiğimiz gibi 2030’da yaşadığımızı düşünürdünüz. Bence pandemiden sonra, gerçekten herkesi uyandırdı. Bunu yapmak zorundayız. İnsanlara bunu şimdi göstermeliyiz, yoksa bu artık önemli olmayacak.” Ortaya çıkmak 13 Eylül’de Hulu’da prömiyer yapacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/13/the-come-up-cast-freeform-new-show/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir