The Circle’dan DeLeesa & Trevor’ın All-Stars’ta Görünüp Görünmeyeceğini görün


Böyle iki başarılı Daire Bir hanedeki güçler, şu soruyu soruyor: Trevor ve DeLeesa hiç birbirleriyle rekabet etmek isterler mi?

“Sanırım öyle. Birbirimize karşı çıkmak isteriz. Dürüst olmak gerekirse, birlikte çalışmaktan hoşlanırdım,” dedi Trevor. “Bence birlikte olmamız en zorlu senaryo olurdu. Birlikte gerçek dışı olurduk.”

Bu ikisi her zaman bir adım ilerisini düşünürler.

Şovun varsayımsal bir All-Stars versiyonunda kime karşı karşıya gelmek isteyebilecekleri sorulduğunda, cevapları kilitlendi ve yüklendi.

“Açıkça [season one winner] Joey [Sasso]. Açıkça kazananlar,” dedi DeLeesa, “Hayranların favorileri gibi hissediyorum. [season three’s] Kai, [season two’s] Chloe, [season one’s] Sammie, [season two’s] Courtney. Courtney harika bir oyun oynadı.”

Trevor, ona karşı oynamak istediğini de sözlerine ekledi. Mat üçüncü sezondan itibaren, tarihin en iyi yayın balıklarından biri Halka.

Rekabet ne olursa olsun, DeLeesa kimin kazanacağını zaten biliyor.

“Bir All-Stars Çemberi kesinlikle delilik olurdu” dedi. “Bence gerçekten yapmaları gereken şey, tüm kazananları ve belki de ikincileri bir sezona koymak ve muhtemelen hepsini yayın balığı olarak birbirlerine karşı karşıya getirmek. Kimin en iyinin en iyisi olduğunu gerçekten göreceksin. Yani, belli ki benim.”

Onun siciliyle tartışmak zor.

dördüncü sezonunun ilk sekiz bölümü Halka 25 Mayıs’taki finalden önce 18 Mayıs’ta prömiyer yapan 9-12 bölümleriyle şimdi Netflix’te mevcut.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330777/see-who-the-circle-s-deleesa-and-trevor-want-to-compete-against-in-an-all-stars-season?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın