The Boys’ Chace Crawford, “Garip” Sezon 3’ü Taklit Ediyor


Chace Crawford Henüz bir şey görmedik diyor.

Prime Video’nun tuhaf süper kahraman dizisinde The Deep’i oynayan aktör Erkekler, hayranlara her zamankinden daha fazla tuhaflığa hazırlanmalarını söylüyor. O kadar ki, yeni rol arkadaşına mesaj attı Jensen Ackles başka kariyer planları yapmak hakkında.

“O şeyleri okuduğumu hatırlıyorum [in the script] Ackles, bu yılki SXSW Festivalinde Crawford’a şöyle dedi: “Ve onu bulmam gerekiyor, ama sanırım ‘Nasıl yapacağımı bilmiyorum’ gibi bir şeydi. bundan sonra çalış.'”

Crawford, “Sanırım onu ​​gönderdim,” diye itiraf etti.

Endişelenmesine şaşmamalı: üçüncü sezonun teaser’ı Erkekler The Deep’in bir ahtapotun gözlerinin içine bakarken seks yapması. Hey, bir patlama ile dışarı çıkmak gibisi yok!

En azından Crawford, yolculuk için ona katılacak Ackles’a sahip. 15 sezonunun tamamında yer alan Ackles, Doğaüstüİkinci Dünya Savaşı döneminden bir kahraman olan Soldier Boy’u oynuyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326494/the-boys-chace-crawford-teases-weird-season-3?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın