The Black Halos, Yeni Albümle Birlikte Bir Kara Cuma Çalma Listesini Paylaşıyor – Hollywood Life


The Black Halos, Yeni Albümle Birlikte Bir Kara Cuma Çalma Listesini Paylaşıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Çad Cornies

Bugün Kara Cuma ve sezonun fırsatları için alışveriş merkezlerine meydan okuyorsanız (veya yerel plak dükkanınıza RSD Kara Cuma münhasırları), günü geçirmeniz için bir film müziğine ihtiyacınız olacak. Girmek Siyah Halolar. Uzun süredir devam eden punk grubu bugünü kutsadı. Karanlık Nasıl İkiye Katlandı?, Stomp Records’taki yepyeni LP’leri. Sadece bu değil, aynı zamanda gitarist Zengin Jones Beyninize sade kahve gibi ekstra enerji vermek için bugün için ÖZEL bir çalma listesi paylaştı.

Her zaman viral olan Kara Cuma dövüş videosuna uygun görünen “A History of Violence” adlı açılıştan, yükselen “Even Hell Is Looking Down”a – albümü kapatan elektrikli “A Positive Note”a kadar, Karanlık Nasıl İkiye Katlandı? on ikilik bir adrenalin paketidir. Aynı zamanda grup için forma dönüş. “ile yeniden bir araya billy [Hopeless] ve alakarga [Millette] çünkü bu yeni albüm, odak noktamı saf, tavizsiz haleler olan bir zihniyetle yazmaya geri getirdi – bana kalırsa bunu gerçekten başardık,” diyor Rich. “Arkadaşlarımıza sahip olmak John [Kern] ve Danni [Action] gemide bunu şimdiye kadar sahip olduğumuz en güçlü kadro gibi hissettiriyor ve bu kayıtta gerçekten duyabiliyorsunuz.

The Black Halos, Yeni Albümle Birlikte Bir Kara Cuma Çalma Listesini Paylaşıyor – Hollywood Life
(Çad Cornileri)

Arkadaşlar, aile ve şiddet herkesin bugünü atlatmasına yardımcı olacak. “Kara Cuma” terimi ilk kez 1869’da ortaya çıktı. İçeriden, iki yatırımcı altının fiyatını artırarak piyasanın çökmesine neden olduğunda. 1950’lerde ve 1960’larda bu terim, Philadelphia’da Şükran Günü ile Ordu-Donanma oyunu arasındaki, banliyö alışverişçilerinin şehri, sokakları ve pazar yerlerini sular altında bırakacağı zamana atıfta bulunmak için yeniden canlandırıldı.

1980’lerde bu terim alışveriş ile eşanlamlı hale geldi. Pazarlamacılar, mağazaların “kırmızılı”dan “siyahlı”ya geçmesiyle “Kara Cuma”yı olumlu bir çağrışıma dönüştürmeye çalıştılar – diğer bir deyişle muhasebecilerin borçları ve kazançları ayırt etmek için farklı renkte mürekkep kullanmaları.

patlattıktan sonra Karanlık Nasıl İkiye Katlandı?The Black Halos’tan Rich Jones’un izniyle aşağıdaki oynatma listesini ekleyin.

Patlayan Kalpler, “Siyah ve Mavisin”

The Exploding Hearts, Portland, OR’den bir lo-fi power pop grubuydu ve harika bir rock & roll rekoru kırdı (Gitar Romantik) 2003’te bir turnenin sonunda gruptan üçü ne yazık ki bir kamyonet kazasında ölmeden önce. Bu günlerde albüm bir kült klasik ve bu da bunun neden böyle olduğuna harika bir örnek.

Manik Sokak Vaizleri, “Kara Meydan”

2014 Krautrock’tan ilham alan modellerinden öne çıkanlar Fütüroloji albüm, bu şarkı Rus avangart ressamına gönderme yapıyor Kazimir Malevich’in ikonik Siyah Kare tablosu. Berlin’in ünlü Hansa stüdyolarında kaydedilmiş, Fütüroloji içinden akan aynı havalı, retro-gelecek titreşimleriyle aşılanmıştır. [David] Bowie’ler Berlin üçlemesi.

Evet Evet Evet, “Kara Dil”

YYY’nin ilk çıkışından itibaren gerçek bir ham güç göze çarpan ‘Black Tongue’, kalitesiz NYC gitarları ve Lux Interior’ı gururlandıracak kablolu, bozuk bir vokal uluması ile sallanıyor.

Sloan, “Karanlık”

Kanada’nın gitar popunun tanınmayan krallarından bu, genişleyen 2006 çift albümlerinden kancalarla dolu bir garaj şarkısı. Sonunu Asla Duyma.

The Damned, “Karanlığı Bekle”

Kırk yılı aşkın bir süre sonra hala güçlü olmaya devam eden The Damned, müzikal macera anlayışını, aynı zamanda bir Hans Zimmer ortak çalışması (“History Of The World”) ve 17 dakikalık bir prog-punk destanı (” Perde çağrısı”)
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/25/the-black-halos-black-friday-playlist/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir