The Bear Fragmanı 2. Sezon Prömiyer Tarihini Açıkladı


Başka bir yardıma hazır mısın?

Jeremy Allen Beyaz birinci sezonda hem eleştirmenlerin hem de izleyicilerin beğenisini kazandı. Ayıve işletmeyi yeniden açmaya neredeyse hazır. Bunun nedeni, 13 Mart’ta yayınlanan yeni teaser’ın Haziran için belirlenen ikinci sezon prömiyer tarihini ortaya koyması.

Klipte, karakteri Carmy, Chicago mutfak personeli şovdaki restoran The Beef’e veda ederken ve kaliteli yemeklere merhaba derken ne olacağını anlatıyor. Seslendirme aracılığıyla “Aile tarzı, iki üst, kabinler” dediği duyulabilir.

White’ın yardımcı yıldızları Ebon Moss-Bachrach, Abby Elliott, Aslan Boyce, Edwin Lee Gibson, Liza Colon-Zayas, Matty Matheson Ve Ayo Edebiri videoda farklı derecelerde başarı için sıkı çalıştığı da görülebilir.

Ek olarak, restoran kapısındaki yeni bir tabelada “Sığır eti kapalı. Patronluğunuz için teşekkür ederiz.”

Bu, Carmy’nin domates kutularında saklanan tüm bu nakit sayesinde The Beef’ten The Bear’a yükseltme arayışının, birinci sezon finalinde görüldüğü gibi, açıkça tam anlamıyla etkili olduğu anlamına geliyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368022/lessigreaterthe-bearlessigreater-teaser-reveals-when-season-2-will-open-for-business?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir