The Bear 2. Sezon, Gösterinin “Düzgün Başladığı” Yer


Görünüşe göre, birinci sezon sadece bir eğlenceydi.

Eleştirmenler ve patronlar aynı şekilde yediler Ayı Haziran ayında tekrar prömiyer yaptığında, ancak önümüzdeki ikinci sezon daha da lezzetli olacak gibi görünüyor.

taze kapalı Jeremy Allen Beyaz‘s altın Küre En İyi Erkek Oyuncu Ödülü – Müzikal veya Komedi Televizyon Dizisi, yardımcı dizi sorumlusu Christopher Storer Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin 12 Ocak’ta düzenlediği kış basın turunda FX on Hulu serisinde neler olacağını inceledik.

Storer, “Neredeyse birinci sezon bir nevi ‘Haydi yetişelim’ gibiydi ve ikinci sezon, herkesle tanıştığımızda ve onların arka planlarını gördükten sonra şovun düzgün bir şekilde başladığı yer gibi,” dedi. televizyon hattı. “Yani, dünyayı genişletmek ve onlar hakkında daha fazla şey öğrenmek harika.”

“İkinci sezon, pek çok yönden denge ile ilgili,” diye ekledi, “zaman ile yeni başlamanın ne anlama geldiği ve nasıl sağlıklı bir yöne başlayabileceğiniz arasında.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361441/lessigreaterthe-bearlessigreater-s-second-helping-is-where-the-show-%22properly-begins%22-says-showrunner?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir