The Bachelor’s Greer Blitzer, Blackface Yorumları İçin Özür Diledi


Greer Blitzer geçmiş sözleri için bir özürle öne çıktı.

27. sezon Üniversite mezunu yarışmacı 24 Ocak’ta kendisine bir mektup paylaştı. Instagram HikayesiBlackface kullanan birini savunmak için yaptığını söylediği yorumlara değindiği yer.

24 yaşındaki yazar, “Geçmişimde sosyal medya hesaplarımda bazı eğitimsiz, cahil ve açıkçası yanlış yorumlar yaptım” diye yazdı. “Özellikle 2016’da, Blackface giyen bir öğrenciyi savunmak için Twitter’da yanlış yönlendirilmiş argümanlar kullandım. Tupac Cadılar Bayramı için.”

Blitzer sözlerine şöyle devam etti: “Kırdığım kişiler için, özellikle de Siyah topluluk içindekiler için çok üzgünüm, çünkü bu ekran görüntüleri yeniden ortaya çıktığı için değil, bu zararlı fikirleri hiç paylaşmadığım için.”

Houston’dan bir tıbbi satış temsilcisi olan yarışmacı, önceki yorumlarının şu anki haliyle uyuşmadığını söyleyerek devam etti.

“Zaman ve yaş, eylemlerimi mazur göstermiyor, ancak bu, bugün kim olduğumun bir yansıması değil” diye yazdı. “Hayatımın bu aşamasında paylaştığım zarar verici görüş ve davranışların yanında durmuyorum veya bunlara göz yummuyorum ve bu saldırgan sözleri yaptığım için sonsuza kadar pişmanlık duyacağım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362570/lessigreaterthe-bachelorlessigreater-contestant-greer-blitzer-apologizes-for-past-comments-on-blackface?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir