‘The Bachelor’ Yıldızları Clayton Echard ve Susie Evans Split – Hollywood Life


susie ve kilton


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Clayton Echard29 ve Susie Evans29 yaşında, ikisi de kırık bir kalbe bakıyor. Eski Üniversite mezunu yıldızlar, 23 Eylül’de Instagram üzerinden ayrıldıklarını duyurdular ve mendillerinizi alsanız iyi olur! Postada, ikisi de yazdı, “İnanılmaz derecede ağır kalplerle, yollarımızı ayırmaya karar verdiğimizi paylaşmak istedik. Şimdiye kadar sevmiş olan herkes, bunun hafife alınmayan, acı verici bir karar olduğunu bilir.”

“Bu kararla ilgili çok fazla soru olacağını anlıyoruz – sosyal medya kesinlikle öne çıkan bir film ve çoğumuzun anlayabileceğinden eminim ki birlikte yaşadığımız deneyimlerin çoğunu gizli tuttuk,” uzun açıklamaları devam etti. Claysie (hayranların ikili olarak adlandırdığı gibi), birçok olumlu ana rağmen hala “önemli miktarda acı” olduğunu belirtmeye devam etti. Ve “sadece bireyler olarak değil, aynı zamanda bir çift olarak da iyileşme yeteneğimizi engelleyen dış güçlere hazır değillerdi”.

Ne olursa olsun, ikisi de “kendimiz üzerinde çalışmaya devam etmeye odaklanmış durumdalar, böylece kendimizin en iyi versiyonu olabiliriz.” TV kişilikleri, “kolay bir zaman olmasa da” ayrılık sonrası birbirlerini “destekleyeceklerini” de sözlerine ekledi. “Claysie artık yok olsa da, birbirimize sevgi ve saygıyla ilerlerken topluluklarımızın bizi bireysel olarak destekleyebileceğini umuyoruz. İlişkimize destek veren herkese teşekkür ederiz. Bu, sizin bileceğinizden çok daha fazlasını ifade ediyor,” diyerek ortak gönderileri sona erdi.

CLAYTON & SUSIE
Clayton Echard ve Susie Evans 23 Eylül itibariyle resmen ayrıldılar. (ABC)

Susie ve eski Üniversite mezunu yıldız, hit ABC flört dizisinin 26. Sezonunda bir araya geldi. Başlangıçta şovda birlikte olmadılar, ancak dramatik finalden sonra bir araya geldiler. Sezonu boyunca, Clayton üç finaliste de onlara aşık olduğunu söylemişti. Finalistler arasında Susie, Gabby Windey31 ve Rachel Recchia26.

Virginia Beach’in yerlisi ona, diğer iki kadınla yakın olmasından rahatsız olduğunu ve bunun da aralarında bir patlamaya neden olduğunu söylemişti. Clayton sonunda Susie’yi eve gönderdi, ama sonra onunla bir şans daha istedi. Susie hemfikirdi ama ancak Clayton Gabby ve Rachel ile bağlarını koparırsa. Final sırasında “Her şeyin nasıl bittiğine gerçekten şok oldum” dedi. “Bana davranış şeklin, dönüş şeklin, işte o zaman sana olan zihniyetim değişti. Kendimi bile savunamıyordum. Kendimi çok savunmasız hissettim. Bana iç sesimi, sezgilerimi, her şeyi sorgulattığın o gece gibi hissettim. Kendimi berbat bir insan gibi hissettim. Dürüst olmam gerekirse, aşağılayıcıydı. Beni yanlış ve kötü hissettirdin ve bu kalp kırıklığıydı.” Susie sonunda onu son gül töreninde reddetti ve sezon bitene kadar resmi olarak başka bir şans vermediler. Onca dramadan sonra, bu ilişkinin dostane bir şekilde çözülmesi en iyisi olabilir.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/the-bachelor-clayton-echard-susie-evans-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir