That’s My Jam Yıldız Çivili 2. Sezon İlk Bakışı İzleyin


Ev sahibi olarak Jimmy Fallon E’de diyor! News’in özel gizlice göz atması bu benim reçelim ikinci sezon, “Parti bölgesine hoş geldiniz.”

Sevilen NBC yarışma programı, 23. sezon prömiyerinin ikinci gecesinden hemen sonra, 2 Şubat’ta müzikal kargaşa dolu bir sezon için geri dönüyor. Ses. Ve eğer yeni ön izleme bir şeyle dalga geçiyorsa, o da hayranların bu kez iki kat daha fazla eğlence için hazır olduğudur.

NBC’nin açıklamasında, “Ünlü yıldızlardan oluşan takımlar, müzik, dans ve trivia tabanlı oyunlarda kafa kafaya mücadele edecekler,” diyor NBC’nin açıklaması, “hem de müzik performansları, hem de kendi seçtikleri bir hayır kurumu için oynarken. ” Sezon iki prömiyeri görecek Kelsea Balerini Ve Julia Michaels diğer müzik sanatçılarıyla yüzleşmek Jason Derulo Ve Nicole Scherzinger kazanmak Bu benim Jam’im gıpta ile bakılan altın bom kutusu.

Bu sezonun yıldızlarla dolu yarışmacı kadrosunda şunlar da var: Chloe Bailey, Halle Bailey, Jabari Bankaları, Alexa mutluluk, Büyük Boi, Quinta Brunson, Rapçi Şans, Darren Criss, Jenna Dewan, Renee Elise Goldberry, Nikki Glaser, Taraji P.Henson, sarah hyland, Keşa, Patti LaBelle, adam Lambert, simu liu, Joel McHale, Fransız Montana Ve Keke Palmer.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363569/lessigreaterthat-s-my-jamlessigreater-trailer:-see-the-unbelievably-star-studded-season-2-lineup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir