Thandiwe Newton’un Kızı Nico, ‘Cennete Biletler’ Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Niko Parker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Thandiwe Newton49 ve kızı Niko Parker, 17, çok benziyorlar! Muhteşem genç, babasıyla birlikte nadir görülen bir kamuoyu önüne çıktı. Ol Parker53, yakında çıkacak filminin galası için 7 Eylül’de Londra’da, Cennete Bilet. Babası ve ablası ile etkinlikte fotoğraf çektirirken o kadar göz alıcı görünüyordu ki, Ripley Parker21, Çarşamba gecesi.

Niko Parker
Nico Parker, 7 Eylül’de Londra’daki ‘Cennete Bilet’ filminin galasında (David Fisher/Shutterstock)

Ol’un yönettiği filmin galası için Nico, yürürken arkasından gelen yere kadar uzanan kadife bir elbise giydi. Çarpıcı elbise, orman yeşili bir tondaydı. aptal yıldızın muhteşem açık renkli gözleri. Hafif esmer saçlarını da uzun örgülerle yarı yukarı yarı aşağı bir tarzda giydi.

Yükselen yıldız, pembe yanakları ve şeffaf dudak parlatıcısından oluşan hafif makyajıyla doğal bir görünüm tercih etti. Nico, sadece birkaç altın yüzük ve orta kolunun etrafındaki bir bilezikle aksesuarlarını minimal tuttu. Ve ünlü ailesiyle kırmızı halıda yürürken çok doğal görünüyordu!

Niko Parker
Nico Parker (solda) ve annesi Thandiwe Newton. (Rob Latour/Shutterstock)

Ol ve Thandiwe’nin ikinci çocuğu, ünlü annesinin ayak izlerini takip eden gelecek vadeden bir aktris. Thandiwe sayısız hit filmde ve TV şovunda rol aldı. Kaza, Batı dünyası, Tüm Eski Bıçaklar, ve dahası. Nico’nun kendi oyunculuk özgeçmişi kesinlikle büyüyor ve 2019 Disney filmini içeriyor, aptal, efsanevi oyuncuların yanında Danny DeVito, Colin Farrellve Michael Keaton. 2021 filminde de rol aldı. Anımsama Thandiwe ile.

Bir sonraki projesi – TV dizisi The Sonuncumuz — 2023’e kadar galası yapılmayacak. Genç güzellik, dizinin kadrosuna katılacağını duyurdu. onun Instagram’da Haziran 2021’de. Heyecan verici gönderiye “!!!” ve mor bir kalp ekledi. Yeni ünlü kostarlarından bazıları şunlardır: Narcos aktör Pedro Pascal, Gabriel Luna, Parklar ve Rekreasyonlar Nick Offermanve dahası.

Nico ve Ripley Çarşamba günkü etkinlikte Ol ve Thandiwe’nin tek çocukları olmalarına rağmen, bir çocukları daha var: ünlü kız kardeşler bebek erkek kardeşlerini paylaşıyorlar, Booker Jombe ParkerThandiwe ve ayrı yaşadığı kocası 1998’den 2022’ye kadar evliydi. Ayrılmalarına rağmen, eski çift 30 Temmuz’da Los Angeles’ta görüntülendiklerinde birbirlerine karşı medeni görünüyordu. Ol ve Görev: İmkansız 2 alum ilk olarak 1996 yılında birlikte bir TV projesinde çalışırken tanıştı. Eski alevler iki yıl sonra evlendi ve 2000 yılında ilk çocukları Ripley’i karşıladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/thandiwe-newton-daughter-nico-ticket-to-paradise-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir