Teyana Taylor ve Iman Shumpert Nasıl Bir Miras İnşa Ediyor?


teyana taylor ve Iman Shumpert nihai çoklu tirelerdir ve şimdi karışıma başka bir başlık daha ekliyorlar: kapak yıldızları.

6 yaşındaki iki kızı katıldı Iman Tayla “Junie” Shumpert Jr. ve 19 aylık Rue Rose Shumpertgüç çifti kapağında görünür Abanoz dergi‘in Mayıs 2022 sayısında hangi E! Haberler münhasıran aşağıda ortaya çıkabilir.

Uyumlu takımlarla zahmetsizce şık görünen aile, açık havada rahat bir kanepede poz verdi. Teyana ve Iman, konuyla ilgili olarak şarkıcının son turundan ve NBA yıldızının görevine kadar her şeyi açıklayan birinci şahıs bir makale de kaleme aldılar. Yıldızlarla Dans ebeveynler olarak hedeflerine ve çocukları için nasıl bir miras inşa ettiklerine.

Teyana, “Nesil zenginliği oluşturmak için çalışıyoruz” diye yazdı. “Gençiz ve Iman’a ve dinamiğime saygı duyduğum şey, her yerde kendimizin daha iyi versiyonları olmak için birbirimizi güçlendirmemiz ve zorlamamız. İlişkimizin sadece desteğin ötesine geçmesini seviyorum, birbirimizi sorumluluk almak için sorumlu tutuyoruz.” daha büyük. Biz kızlarımıza örnek oluyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326793/how-teyana-taylor-and-iman-shumpert-are-building-a-legacy-and-battling-hurtful-rumors?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir