Texas School Shooting Survivor Ölü Oynamayı Anlatıyor


İçin Miah Cerrillobir anlık seçim hayatını korkunç bir trajedide kurtarmış olabilir.

Teksas, Uvalde’deki Robb İlköğretim Okulu’ndaki 11 yaşındaki öğrenci, 24 Mayıs sabahı, 18 yaşındaki bir silahlı adamın sınıfında ateş açtığını hatırladı.

Miah anlattı CNN silahlı adamın dördüncü sınıf sınıfını hedef almasından sonra – öğretmenlerin hayatını alarak Irma Garcia ve eva mireles, birçok arkadaşı gibi bitişik bir sınıfa taşındı. Miah yan evdeyken, kendisinin ve bir arkadaşının öğretmenlerinin cep telefonunu alıp 911’i aramayı başardıklarını ve görevliye “Lütfen gelin… başımız belada” dedi.

Geri döneceğinden korkan Miah, katledilen bir sınıf arkadaşından kan aldığını ve ölü numarası yapmak için kendi üzerine ovuşturduğunu söyledi.

İlkokul öğrencisi, polisin henüz ateş açmaya yanıt vermediği varsayımıyla saatler gibi gelen bir süre boyunca yerde yattığını hatırladı. Miah nihayet kurtarıldığında, CNN’ye göre kurşun parçası yaralarının tedavisi için bir hastaneye götürüldü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332707/texas-school-shooting-survivor-recounts-playing-dead-by-rubbing-blood-on-herself?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel