Texas Okulu Silahlı Saldırı Kurbanları Belirlendi – Hollywood Life


Texas Okulu Silahlı Saldırı Kurbanları Belirlendi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dario Lopez-Mills/AP/Shutterstock

24 Mayıs Salı günü Teksas’ta bir ilkokula silahlı bir gencin ateş açmasının ardından 19 genç öğrenci ve iki yetişkin hayatını kaybetti. Yetişkin kurbanlardan biri dördüncü sınıf öğretmeniydi. eva mireles. Eva’nın ölümünü bir açıklamada doğrulayan teyzesine göre, okul bölgesinde 17 yıl çalıştı. Eva bir anne ve bir eşti, aynı zamanda bir köpek annesiydi. okul biyografisi onaylanmış.

dördüncü sınıf öğrencisi Xavier LopezHenüz on yaşında olan ‘ın da vurulan kurbanlardan biri olduğu doğrulandı. Xavier’in kuzeni, on yaşındaki annesinin onu öldürülmeden birkaç saat önce bir okul ödül töreninde gördüğünü paylaştı. Xavier törende bir onur listesi ödülü almıştı. Annesi orta okulu sabırsızlıkla beklediğini söyledi ve gülümsemesine bayıldı. “Bu gülümsemeyi asla unutmayacağım,” dedi. “Her zaman birilerini neşelendirirdi.”

Teksas çekim
Aileler Teksas’taki korkunç silahlı saldırıya üzülür (Dario Lopez-Mills/AP/Shutterstock).

Bir aile üyesi de dördüncü sınıf öğrencisinin kimliğini belirledi Amerie jo Garza bu anlamsız trajedinin bir başka kurbanı olarak. Amerie jo’nun babası Facebook’ta “Küçük aşkım şimdi meleklerle birlikte yükseklerde uçuyor” diye yazdı. “Lütfen bir saniye beklemeyin. Ailene sarıl. Onları sevdiğinizi söyleyin. Seni seviyorum Amerie jo.”

Saldırganın 18 yaşında olduğu belirlendi Salvador Ramos, Teksas, Uvalde’de Robb İlköğretim Okulu’na ateş açtı ve olay yerinde masum çocukların ve yetişkinlerin canına kıydı. Saldırının ardından hayatını kaybedenlerin yanı sıra onlarca yaralı da var. Suç çılgınlığı, 26 ölü bırakan 2012 Sandy Hook katliamına ürkütücü bir şekilde benziyordu. Bu anlamsız şiddet eyleminin ortasında kalplerimiz ve dualarımız aileleriyle birlikte.

Daha fazla kurbanın adı çıktıkça bu gönderiyi güncellemeye devam edeceğiz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/texas-school-shooting-victims/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir