Tessa Thompson ‘Westworld’ Prömiyerinde Seksi Transparan Elbiseyi Sallıyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Tessa Thompson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Tessa Thompson38 yaşındaki , 4. Sezon galası için çıplak elbise görünümünü kırmızı halıya getirdi Batı dünyası ve kesinlikle öldürdü. O zamandan beri Charlotte Hale’i oynayan Tessa Batı dünyası2016’daki açılış sezonu, New York’ta 21 Haziran halısında Interior NYC tarafından seksi, şeffaf bir elbiseyle sersemletildi. Yere kadar uzanan elbise, parlak tenine ve altındaki kahverengi iç çamaşırlarına ince bir görünüm veren bilerek kırışmış altın bir malzemeden yapılmıştır. Elbisenin arkası açık tasarımının altındaki fiyonk ile uyumlu kalın siyah bir gerdanlık kolye ile aksesuarlandırılmış bir kayık yaka vardı. Tessa muhteşem esmer saçlarını alçak bir atkuyruğu şeklinde taktı ve parıldayan altın göz farı ve muhteşem bir ten rengi rujla yüz hatlarını vurguladı. Gösterişli görünümünü tamamlamak için Kısmet by Milka halka küpeler ve onu süsleyen büyük bir incili REZA yüzüğü taktı.

Tessa Thompson
Tessa Thompson, 21 Haziran 2022’de ‘Westworld’ 4. Sezon prömiyerinin halısında poz veriyor (Fotoğraf: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Nefes kesen takımını kendisine yaptığı bir gönderide sergiledi Instagram Sayfada, Tessa bilim kurgu dramasına saygısını sunarak görünüşünün “Yapay zekanın et peşinde olduklarında işlev için giyebileceği şey” olduğunu söyledi. “Dünyanın En İyi Şehrinde @westworldhbo 4. sezon galasını kutlayan güzel bir akşam” diye ekledi. Prömiyer, NYC’nin ünlü Lincoln Center’daki Alice Tully Hall’da gerçekleşti.

Tessa yıldızlar karşısında Luke Hemsworth, 32, Westworld’de oynadı ve hepsinin en komik Hemsworth kardeşi olduğunu açıkladı. “Bütün kardeşleri arasında kesinlikle en komik olan o. Bu doğru,” dedi Tessa coşkuyla Bu gece eğlence galasında. “Hepsiyle vakit geçirdim ve en komik olanı Luke Hemsworth.” Ancak, yetenekli kardeşleri eğlence için sıralamadığını çabucak ekledi. “Ama karşılaştırmam! Hepsi güzel Hemsworth’lular. Hepsine ihtiyacın var!”

Luke Hemsworth
Luke Hemsworth, Westworld’ün galasında altında beyaz bir tişört olan siyah bir takım elbise giydi (Fotoğraf:
2. yerleştirme: AFF-USA/Shutterstock)

Avustralya’dan gelen üç Hemsworth kardeş var ve hepsi rol yapıyor. Tessa, 2017’ler gibi birkaç Marvel filminde Chris ile birlikte çalıştı. Thor: Ragnarok ve 2019’lar Yenilmezler: Oyun Sonu.

Luke, Tessa’nın kendisini yetenekli kardeşlerinin en zekisi olarak adlandırması hakkında yorum yapmadı, ancak o geceki paylaşımında komik bir kemiği olduğunu kanıtladı. “h oh cüzdanımı unuttum biri bana bir bira diyebilir mi?” bir başlık yazdı özçekim kırmızı halıdan oyuncularla.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/tessa-thompson-sheer-dress-westwood-premiere-photo/

Yorum yapın

SMM Panel