Terli ve Parlak Ciltlerden Nefret Ederseniz Bu Yağ Kontrol Sisi Bir Zorunludur


Daha önce daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa alışverişbu müşteriler sizi bunun yağlı ciltler için olmazsa olmaz olduğuna ikna edecek.

Rael Miracle Clear Oil Control Mist İncelemeleri

Bir müşteri ısrar etti, “Bunu her yere götür! Bunu her zaman yüzüme püskürtüyorum – makyaj yaptığımda, yapmadığımda vs. benim gibiyseniz ve çok terliyorsanız yeniden uygulayın, ama harika çalışıyor! Keşke bir seyahat bedenim olsaydı!”

Bir başkası, “Yüzümdeki yağı kontrol etmeye yardımcı oldu ve kullanımı kolay. Cildimde bir fark fark ettim. Bu ürünü şiddetle tavsiye ederim. Yaz aylarında kullanmak için mükemmel bir sis ve cildinizin ihtiyacı varsa kullanmak harika. ekstra bir destek. Sisin tadını çıkardım.”

Birisi, “Çok hafif! İyi emer. Bu sprey yaz aylarında çok güzel, dışarı çıktığımda gerçekten yardımcı oluyor ve süper parlak bir yüze sahip olmak istemiyorum!”

Bir yorumcu, “Bunu kullanıyorum ve yüzümdeki yağda büyük bir fark olduğunu fark ettim. Yüzüm biraz yağlı ve iğrenç hissettiğinde bunu püskürtüyorum ve çok büyük bir fark fark ettim! Yapamadım Daha fazlasını tavsiye et.”

Bir müşteri, “Bunlar gerçekten yağ liflerimi aşağıda tutmaya çalışıyor. Bunu kullanmazsam, tıkalı gözeneklerimle burnum neredeyse engebeli/dikenli olacak” dedi.

Bir Amazon müşterisi, “Bu, hareket halindeyken çantanıza atabileceğiniz ve gün boyunca püskürtebileceğiniz harika bir ürün. Yağ üretimini kontrol etmeye yardımcı oluyor” diye yazdı.

Yağlı cilde hitap eden daha harika ürünler mi arıyorsunuz? Ezber bozan bu on cilt bakımı ve makyaj tüyosuna bayılacaksınız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1373535/this-oil-control-mist-is-a-must-for-anyone-who-hates-sweaty-and-shiny-skin?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir