Tereyağı Tahtaları TikTok’un Son Gıda Trendi


Sen Tereyağı TikTok’ta ortaya çıkan yeni bir yemek trendi olduğuna inanıyorum.

Video paylaşım uygulamasındaki Sizin İçin sayfasına bir göz atarsanız, şarküteri panolarının çıktığını ve tereyağı panolarının resmi olarak devreye girdiğini fark edeceksiniz. TikTok kullanıcısı @justine_snacksgerçek adı kim Justine Doiron16 Eylül’de, mezenin nasıl yapılacağına dair adım adım bir öğreticiyi açıkladı.

16 Eylül videosunda takipçilerine “Tereyağı tahtası diye bir şey duydunuz mu?” diye sordu, “Onları bir sonraki şarküteri tahtası yapmak istiyorum.”

Gıda fenomeni daha sonra tahta bir servis tahtasının her tarafına tereyağı sürdü ve üzerine limon kabuğu rendesi, yenilebilir çiçekler, kırmızı soğan ve bal koydu. Tabii ki, tereyağı tabağı, içine daldırmak için kalın dilimler halinde ılık ekmek kesmeden tamamlanmış sayılmazdı.

“Sadece konsepti seviyorum. Josh McFaddenJustine, yazarın yemek kitabından tarifi hakkında şunları söyledi: Altı Mevsim“Her şey bir grup insana hizmet etmekle ilgili… sadece gerçekten komünal hissettiriyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347749/butter-boards-are-tiktok-s-latest-food-trend-prepare-to-melt-over-this-dinner-party-staple?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir