Teresa Giuduce Rocks Bikini Üstü Balayında Helikopterden Çıkıyor – Hollywood Life


Teresa Giudice ve Louie Ruelas


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: (Fotoğraf: BACKGRID)

Teresa Giudice jet sosyete hayatı yaşıyor! New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları 50 yaşındaki yıldız, kocasıyla helikopterden inerken fotoğraflandı Luis “Louie” Ruelas46 yaşında, 14 Ağustos’ta Yunanistan’ın Mykonos kentinde pitoresk balayının tadını çıkarırken. Teresa, ipeksi bir malzemeden yapılmış uyumlu dökümlü pantolon ve bornoz takımı içinde her zamanki gibi muhteşem görünüyordu. Muhteşem mavi ve pembe tonlarında korkak dalgalı bir tasarımla basıldı. Teresa cübbesini açık bırakıp altından beyaz ve mavi baskılı bikini üstünü ortaya çıkarırken sahile gitmeye hazır görünüyordu. Kıyafetini transparan topuklu ayakkabılar ve büyük halka küpelerle süsledi ve yanında geniş kenarlı bir şapka taşıdı.

Teresa Giudice ve Louie Ruelas
Teresa Giudice ve Louie Ruelas 14 Ağustos 2022’de sahile gittikleri helikopterden uzaklaşırken el ele tutuşuyorlar (Fotoğraf: BACKGRID)

Louie ayrıca yarım düğmeli açık mavi bir gömlek, Balmain’den mor ve turuncu şort ve mavi spor ayakkabılarla tatile hazır görünüyordu. Havacı güneş gözlükleriyle gözlerini güneşten korudu ve çapraz bir kolyeyle aksesuarlandırdı. Bir beyefendi gibi, bir eliyle Teresa’nın elini tutarken, diğerinde ikisi için de lacivert bir Christian Dior plaj çantası taşıyordu.

Teresa Giudice ve Louie Ruelas
Teresa Giudice ve Louie Ruelas, New Jersey’deki düğünlerinin ardından balayını Yunanistan’ın Mykonos kentinde geçirdiler (Fotoğraf: BACKGRID)

Teresa ve Louie, helikopter yolculuğunun ardından plaj günlerinden bazı kareler paylaştı. Louie’nin Instagram Hikayesinde yayınlanan bir videoda Teresa, tam Fendi bikinisiyle sahilde yürüdü ve ona bir öpücük yolladı. Bu arada, dört çocuk annesi de yeni kocasını Hikayesinde gösterdi ve muhtemelen muhteşem Yunan kıyı şeridindeki yerlerine yürürken bir tahta kaldırımda gülümserken bir resmini yayınladı.

Teresa ve Louie, 6 Ağustos Cumartesi günü East Brunswick, New Jersey’de evlendiler. Daha sonra balayı için Yunanistan’a uçtular – muhtemelen kalplerinde özel bir yeri olan bir yer olduğu için: Ekim 2021’de nişanlandıkları yer orası.

Teresa ve Louie balayında oldukça mütevazı kaldılar ve Instagram akışlarında bununla ilgili herhangi bir fotoğraf paylaşmadılar, ancak Hayranlarına Hikayeleri aracılığıyla birlikte geçirdikleri romantik zamanlara dair bir bakış attılar. Artı, muhabbet kuşları 16 Ağustos’ta sahilde bir PDA gösterirken görüldü. Louie sıcak pembe iki parçalı sersemletirken Teresa’nın arkasını yakalarken onlar buharlı bir öpücüğün tadını çıkardılar. Teresa, kollarını işadamının boynuna dolayıp onu öperken biraz tutku gösterdi. Ne kadar tatlı!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/22/teresa-giudice-bikini-top-helicopter-honeymoon-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir