Teresa Giudice’nin Nişanlısı Luis Ruelas İstismar İddialarını Açıkladı


Sezon 12 New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları hakkında söylentilerle gölgelendi Teresa Giudicenişanlısı, Luis “Louie” Ruelasve şimdi rekoru kırıyor.

Ev sahibi Andy Cohen Üçüncü ve son bölümde her şeyi masaya yatırın. RHONJ 17 Mayıs’ta yeniden bir araya gelerek, Louie’ye açıkça soruyor. Andy, “Çıktığın ve senin hakkında kötü şeyler söyleyen bir sürü kadın,” dedi. “Yolda öfke olayları var, sürekli seks talep ediyorsun, duygusal olarak taciz ediyorsun, bir kız arkadaşının lastiğini kesiyorsun, ailen senden hoşlanmıyor, çocukların önünde fiziksel taciz… bunların herhangi biri doğru mu?”

Louie, “Temelde toksik ilişkiler içindeydik,” diye yanıtladı. “Zehirli ilişkiler içinde olduğunuzda, bu bana duygusal olarak taciz edici geldi, ama bunu bu şekilde etiketlemeyeceğim.”

Andy, iddialar listesinin aşağısına inerken, Louie’ye gerçekten “günde dört kez” seks isteyip istemediğini sordu -Louie hayır dedi, o kadar fazla seks yapamazdı- ve aile içi şiddet sabıkası olup olmadığını sordu. İkincisi ile ilgili olarak, Louie, “Son zamanlarda iki olay ortaya çıktı ve bunlar, boşanırken karımla çocuklarım üzerinde tartışmalardı” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331380/teresa-giudice-s-fiance-luis-ruelas-speaks-out-on-abuse-allegations-during-rhonj-reunion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir