Teresa Giudice’nin Kızları Gelin Duşunda Rock Mini Elbiseler – Hollywood Life


Teresa Giudice'nin Kızları Gelin Duşunda Rock Mini Elbiseler – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Paul Zimmerman/Shutterstock

Gia21, Gabriella18, Milania16 ve Audriana Giudice13, anneleriyle gururla poz verdi, Teresa Giudice50, de New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları star’ın geçen hafta sonu Asbury Park, NJ’deki gelin duşu ve Teresa’nın “en iyi arkadaşlara sahip” dediği her kız maviyle eşleşti. Aşağıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi Gabriella, Milania ve Audriana mavinin farklı tonlarında mini elbiseler giyerken, Gia ise üzerinde mavi çiçek desenli beyaz görünen daha uzun bir elbise giydi.

Fotoğrafı 4 Ağustos Perşembe günü Instagram hesabından paylaşan Teresa ise gelin beyazı straplez mini bir elbise giymişti ki bize sorarsanız çok yakışmış. Teresa, fotoğrafa “En iyi arkadaşlarla inşa edilmiş” yazdı. “Ay’a ve arkaya sizi seviyorum kızlar!”

Başrolde yer alan Teresa RHONJ Gösterinin Mayıs 2009’da gösterime girmesinden bu yana nişanlısıyla evlenecek. Luis Ruelasbu Cumartesi, 6 Ağustos. Başlangıçta, bu ayın sonlarında evleneceklerdi, ancak RHONY şap Ramona Şarkıcı Törenin ayrıntılarını sosyal medyaya sızdırdı, bu yüzden Teresa işleri biraz değiştirmeye ve töreni biraz yukarı taşımaya karar verdi. Ramona hala davetli, Teresa daha önce açıkladı ve Bize Haftalık düğünün Bravo’da yaklaşan özel bir televizyon programında çekileceğini bildirdi.

Teresa ve Luis, Ekim 2021’de Yunanistan’ın Porto Heli kentindeki Amanzoe Resort’ta tatil yaparken nişanlandılar. Romantizmleri ilk olarak Kasım 2020’de ortaya çıktı – eski kocasından boşanmasını tamamlamasından iki ay sonra Joe Giudice50 – ve o zamandan beri belgelendi RHONJ. Hatta geçen sezon kamera karşısında birinci yıldönümlerini kutladılar. 13. Sezon, dün gece (3 Ağustos) çekimleri tamamladı, bu yüzden Teresa’nın özel düğünü muhtemelen sezon sona erdikten sonra TV’de yayınlanacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/teresa-giudice-daughters-mini-dresses-bridal-shower-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir