Teresa Giudice’nin Düğün Fragmanı BravoCon’da Tanıtıldı: Video – Hollywood Life


Teresa Giudice'nin Düğün Fragmanı BravoCon'da Tanıtıldı: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Felipe Ramales / SplashNews.com

Süre New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları hayranların tüm görüntüleri görmek için Sezon 13 finalinden sonra bir hafta beklemesi gerekecek. Teresa Giudice’nin abartılı yaz düğünü Luis RuelasBravoCon 2022, düğünler sırasında özel bir teaser yayınladı. Jersey Bayanlar ve Erkekleri 15 Ekim Cumartesi günü New York’ta gerçekleşen etkinliğin 2. gününde panel. Tabii ki, Teresa’nın viral düğün saç modeli kesimi yapıyor, ancak aşağıda görüldüğü gibi video daha da fazla zenginlikle dolu!

Gelin ve damadın büyük gün için giyinmesiyle başlayan klip, Teresa ve Luis’in bir milyar dolar gibi görünen fotoğraflar için poz vermesini takip ediyor. Realite yıldızı daha sonra, dantelle yazılmış bir mesajla tamamlanmış, özel yayında deşifre edilecek olan ayrıntılı treniyle son derece uzun koridorda yürümeye başlar. Oradan, Teresa ve Luis karşılıklı yemin eder ve “Yaparım” derler, Teresa’nın kızları da dahil olmak üzere konuklardan gözyaşları akmaya başlar. Gia21, Gabriella18, Milania16 ve Audriana, 12, nedime olarak görev yaparken katil görünüyor. Ayrıca, birkaç bakış Jennifer Aydın, Dolores Katanya ve Margaret Josephs!

Teresa Giudice'nin Düğün Fragmanı BravoCon'da Tanıtıldı: Video – Hollywood Life
BravoCon, Teresa Giudice ve Luis Ruelas’ın özel düğünü için bir teaser yayınladı. (Sıçrama Haberleri)

Hayranların bildiği gibi Luis, Ekim 2021’de Yunanistan’a muhteşem bir kaçamak sırasında Teresa’ya evlenme teklif etti. Onların tomurcuklanan romantizmi, Teresa’nın eski sevgilisinden boşanmasından iki ay sonra ortaya çıktı. Joe Giudice Eylül 2020’de sonuçlandı. Dört kızının babası Teresa ve Joe, 20 yıllık evliliğin ardından Aralık 2019’da ayrıldı.

Bu arada, BravoCon 2022’de, HollywoodYaşam uzun zamandır tepkisini almak için Teresa’yı yakalama şansı buldu RHONJ rakip Caroline manzo 2013’te ayrıldıktan sonra Bravo dizisine geri dönme davetini kısa süre önce geri çevirdiğini söyledi. Teresa’ya Caroline’ın kadroya geri dönme olasılığı hakkında ne hissettiği sorulduğunda, bize basitçe “Keşke [Caroline] kuyu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/teresa-giudice-wedding-teaser-bravocon-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir