Teresa Giudice Yeni ‘RHONJ’ Ön İzlemesinde Margaret Josephs’e Saldırdı: İzle – Hollywood Life


Hayranlar, gergin bir tartışma sırasında Margaret Josephs’e içecek ve yiyecek fırlatan eski masa başı Teresa Giudice’nin ‘RHONJ’un son ön gösteriminde geri döndüğünü söylüyor.

Margaret Josephs yeni hedefi Teresa Giudice‘in gazabı için bir önizlemede New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları! Teresa’nın müstakbel kocası hakkında devam eden söylentiler/sohbetler yüzünden gerilim yükselirken, grup Nashville’de akşam yemeği yerken Garden State kızları buna katılmaya başlar. Luis “Louie” Ruelas.

Herkesi tanıyorsun Margaret, dedi Teresa alaylı bir şekilde Marge’a. “Niye ya? Luis hakkındaki dedikoduları yaydığımı söylediğin için mi?” Marge, Luis’in aile içi şiddete karıştığı ve seks takıntılı olduğu hakkında su yüzüne çıkan söylentilere atıfta bulunarak karşılık verir. Marge daha sonra Teresa’yı “hasta, iğrenç bir yalancı” olarak adlandırır ve dört çocuk annesinin içecekleri ve yiyecekleri Marge’ın üzerine atmasına neden olur. kesin geri dönüş OG’nin şovdaki ilk günlerine.

Grup bu davranış karşısında şok olmuş ve dehşete düşmüş gibi görünürken, Teresa’nın erkek kardeşi, Joe Giudice“Ne yapıyoruz, ne yapıyoruz?!” dediği duyuluyor.

Marge daha sonra oyuncu kadrosunda “F-king b-ch” diye hırlıyor Traci Lynn Johnson onu geri tutar.

Tüm sezon boyunca Teresa ve Margaret ile gerginlikler kesinlikle yüksekti ve bu gerilimler gösterinin son birkaç haftasında yoğun bir şekilde arttı. Birkaç hafta önce grubun ekip oluşturma inzivası sırasında kafa kafaya gittikten sonra, çatışmaları en son bölüme de sıçradı. Bu nedenle, Teresa kimsenin Margaret ile arkadaş olmasını istemiyor, bu yüzden Traci’nin planladığı tırmanma etkinliğinde Margaret’i kötü biri gibi göstermek için elinden geleni yaptı.

Teresa Giudice, Margaret Josephs
Teresa Giudice, Margaret Josephs’e (Bravo) tabak ve içecek fırlatıyor.

Kadınlar arasındaki kavga, sonunda olması gerekenden daha büyük bir çileye dönüştü ve Teresa o kadar ısındı ki, olayı erken terk etti. Başka bir olayın zamanı geldiğinde – Dolores Katanya‘ın hayır amaçlı softbol oyunu – Teresa hiçbir şey yokmuş gibi davrandı. Belki de kadınların kendileri için getirdiği atletik kıyafetleri giymeleri için kibar davranmaya çalışıyordu, ama Traci ve Marge buna sahip değildi. Teresa’nın kızının ardından Gia Marge’ı annesini desteklemediği için kınayan Teresa, Marge’ın oyundaki ağırlığıyla dalga geçmek için arkasını döndü ve getirdiği taytı giymeyi seçerse poposunun “sallanmayacağını” söyledi.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları Salı günleri saat 20:00’de Bravo’da yayında.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/teresa-giudice-attacks-margaret-josephs-rhonj-preview-video/

Yorum yapın