Teresa Giudice ve Luis Ruelas Özel Dedektif Tuttuğunu Yalanladı – Hollywood Life


Teresa Giudice


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

13. sezon finalinde New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları, Luis Ruelas Karısını araştıran özel bir dedektif tuttuğuna dair şaşırtıcı bir itirafta bulundu. Teresa Giudiceoyuncu kadrosu. Ama çift ortaya çıktığında Ne Olduğunu Canlı İzle 16 Mayıs’ta yayınlanan bölümün ardından ikisi de Luis’in özel dedektif iddialarını geri çekti. 50 yaşındaki Teresa, 48 yaşındaki Luis’in ev sahipliği yapması için “Bunu o yapmadı” dedi. Andy Cohen. “Parasını neden boşa harcasın ki?”

54 yaşındaki Andy, Luis’in finalde özel bir dedektif tuttuğunu söylediğine dikkat çekti ve Teresa bunu drama sırasında “hayal kırıklığına uğradığı” için yaptığını iddia etti. Joe Gorga Ve melisa gorga patlak veren Dolores Katanyaİrlandalı yasaklama partisi.

Andy daha sonra özel dedektif hakkıyla ilgili soruyu seyirciler arasında oturan Luis’e yöneltti. Luis iddialarını tamamen uydurduğunu iddia etti üzerinde kir bulaşması için birini işe almak hakkında RHONJ döküm. “İpin ucundaydım, ”dedi Luis. “Uzun bir sezondu. Sinir bozucu, evlenmeye çalışmak” diye ekledi.

Andy, Luis’e inanmıyor gibiydi ve ona “bunun birdenbire ortaya çıkması inanılmaz bir şey” dedi. Ünlü PI’yi işe aldığını iddia eden Luis Bo Dietl finalde güldü ve Andy’ye “Aslında öyle, değil mi? Yine de pişmanım.”

Teresa, kendisinin ve Luis’in hikayesini Andy’ye ikiye katladı. “Öncelikle, bunun ne kadar tutacağını biliyor musun? Her bir kişiyi araştırmak için oyuncu kadrosunda kaç kişi var. Sence paramızı buna harcamak ister miyiz? Hayır. Parasını benim için harcamasını tercih ederim” dedi.

Teresa Giudice
Teresa Giudice ve Luis Ruleas (Fotoğraf: Shutterstock)

Luis, final sırasında özel dedektifi iki kez gündeme getirdi. Bunu ilk kez Dolores’in evindeki kaotik kavga sırasında yaptı. Ertesi gün Dolores ve Jennifer Aydın onun ve Teresa’nın evine geldi. Luis, oyuncu kadrosundaki herkesi araştırmak için “en iyi arkadaşlarından” biri olarak adlandırdığı Bo Dietl’i tuttuğunu söyledi. Luis, “Çok daha fazlası var,” dedi.

Bir yapımcı Teresa’ya Luis’ten hangi bilgileri bildiğini sordu, ancak dört çocuk annesi hiçbir şey bilmediğini iddia etti. Bu arada Dolores, Luis’in kabulü konusunda kafası karışmıştı. Bir itirafta, “Neden özel bir dedektifle konuştuğunu anlamıyorum,” dedi. “Anlamıyorum [it]”.

dram açık New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları Teresa’nın özel düğününe devam edecek, Teresa Evleniyor23 Mayıs’ta yayınlanacak. Ardından, 3 bölümlük yeniden birleşme bir sonraki hafta 30 Mayıs’ta başlıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/rhonj-luis-ruelas-private-investigator-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir