Teresa Giudice ve Luis Ruelas Evli – Hollywood Life


Teresa Giudice, Luis Ruelas


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Teresa Giudice ve Luis Ruelas resmen düğüm attı! Çift, East Brunswick, New Jersey’deki Park Chateau Estate & Gardens’da 220 misafirin önünde evlendi. İNSANLAR dergi. Dört kızı ve iki oğlu David ve Nicholas, Bravo için çekilen etkinliğe katıldılar. Kendisi de dahil olmak üzere birçok başka Bravolebrite katıldı. RHONJ döküm arkadaşları Dolores Katanya, Margaret Josephs ve Jennifer Aydın. Özellikle, kardeşi Joe Gorga ve baldız Melisa Gorga daha önce bildirildiği gibi katılmadı.

Teresa Giudice, Luis Ruelas
Teresa Giudice ve Luis Ruelas (MediaPunch/Shutterstock).

Teresa ve Luis, 19 Ekim’de Yunanistan’ın Porto Heli kentindeki Amanzoe Resort’ta nişanlandı. İnsanlar Luis’in romantik teklifiyle ilgili ayrıntıları paylaşmanın yanı sıra ilk önce büyük haberi bildirdi. New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız. Luis’in soruyu mümkün olan en büyük, en romantik yollardan birinde, “Benimle Evlen” işaretinin yanı sıra maytaplar, mumlar, güller, bir kemancı ve havai fişeklerle sorduğu bildirildi. Bir kaynak, teklifi “kesinlikle mükemmel” olarak nitelendirdi. “Teresa tamamen şaşırdı” diye eklediler.

Aslında Teresa’nın eski kocasıyla evli olması çok uzun zaman önce değildi. Joe Giudiceancak 20 yıllık evlilikten ve birlikte dört kızdan sonra – paylaşıyorlar Gia20, Gabriella17, Milania15 ve Audriana12 — Teresa ve Joe Aralık 2019’da işi bıraktılar. Kısa bir süre sonra Luis’e çılgınca aşık oldu.

Teresa’nın kızları, özellikle anneleri ve yeni sevgilisi için mutluydu. HollywoodYaşam Ekim 2021’de. “Kızlar için çok mutlular Teresa ve Louie,” diye paylaştı kaynak. “Onunla her zaman iyi geçindiler ve sevgilerine saygı gösterirken onlara kendi gibi davranıyor. [their father] Joe. Kaynak, Luis’in Teresa’nın kızlarından onaylarını istemenin “önemli” olduğunu bildiğini ve bu nedenle “onlarla bir konuşma” yaptıklarını ve bunu kutsadıklarını ekledi. “Anneleri aşkı ve mutluluğu yeniden bulduğu için çok ama çok mutlular.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/teresa-giudice-luis-ruelas-married/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir