Teresa Giudice RHONJ’den Ayrılıyor mu? Diyor…


Üzerinde 22 Aralık bölüm onun Ekranda podcast, Melissa kızının nasıl olduğunu açıkladı Antonia, 17, tüm aile kaosuyla ilgileniyor. Ve yıldızın sürprizine göre, kızının her şeyden “etkilenmediğini” söyledi.

Melissa, “Dramadan bu kadar bağımsız olması o kadar çılgınca – sanki dramada neredeyse kıkırdıyor, sanki bana gülüyormuş gibi,” diye açıkladı Melissa. “Bana gülecek ve ‘Anne lütfen’ diyecek. Mesela, kuzenlerinin bile Instagram’da anne babasını takip etmeyi bırakmasından rahatsız olmuyor. ‘Biliyor musun anne? Senin sorunun değil, onların sorunu’ diyor.”

Melissa ayrıca realite TV’de büyümenin Antonia’ya ve Joe’nun oğulları ile birlikte yardımcı olabileceğini belirtti. Gino15 ve Joey12—çatışmayla “sakin bir şekilde” başa çıkmayı öğrenin.

Melissa, “Bazı durumları ve benim de yaşadığım şeyleri ve bunlarla nasıl başa çıktığımı ve odadaki kaotiklik yerine sakinliği de izlediğini düşünüyorum,” dedi Melissa, “ve sanırım bundan ders aldı. Ve aynı zamanda onun kişiliği de olabilir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374909/is-teresa-giudice-leaving-lessigreaterreal-housewives-of-new-jerseylessigreater-over-melissa-gorga-drama-she-says…?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir