Teresa Giudice, ‘RHONJ’a Dönen Bir Caroline Manzo’ya Tepki Verdi – Hollywood Life


Caroline Manzo, Teresa Giudice


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Amanda Schwab/Starpix/Stephen Lovekin/Shutterstock

bu New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları eski OG yıldızı da dahil olmak üzere oyuncular Caroline manzoiçin New York’a indi BravoCon hafta sonu demek ki Teresa Giudice ve uzun zamandır rakibi neredeyse garip bir karşılaşma yaşıyordu. Ama yüz yüze gelmeseler de (ki bildiğimiz kadarıyla) tekrar bir araya gelmeleri istendi.

Teresa Giudice, 'RHONJ'a Dönen Bir Caroline Manzo'ya Tepki Verdi – Hollywood Life
Caroline Manzo ve Melissa Gorga ‘RHONJ’da. (Bravo)

Her şey Caroline söylediğinde başladı HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, yakın zamanda başka bir daveti geri çevirmesi RHONJ. 61 yaşındaki 14 Ekim’de “Bu bir teşekkürdü, hayır teşekkür ederim” dedi. “Birçok görüşme yaptım. Sadece birkaç ay önce bir tane vardı. eğlenmek istiyorum. Eğer eğlenemezsem. Ben çok yaşlıyım. Eğlenemezsem, gitmem.”

Caroline, beş sezonun ardından 2013’te diziden ayrıldı, bu yüzden onu tekrar Bravo’da görmek büyük bir olay olurdu. Ayrıca Teresa’yı sözlü olarak “şaklatmak” istediğini söyledi, bu yüzden bir daha bir araya gelirlerse, dönüşünün inanılmaz reytingler getireceğinden eminiz. Ama şovun eskisi gibi olmadığını düşündüğü için şimdi onun için doğru zaman olmadığını söyledi.

Teresa Giudice
Teresa Giudice (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Caroline ise oldu Ancak geri dönmek için Teresa buna pek üzülmezdi. Caroline’ın potansiyel bir dönüşle ilgili yaptığı bu “konuşmalar” hakkında ne hissettiğini sorduğumuzda, bize basitçe “Keşke [Caroline] kuyu.”

Caroline’ın geri döndüğünü görmek isteyen başka biri onun iyi arkadaşıdır. Dolores Katanya. BravoCon’un 2. Gününde, bize Caroline’ın geri dönmesini “görmeyi” çok istediğini söyledi. RHONJ. Ailesini çok seviyorum dedi. Ve ona Caroline’ı tekrar programda göreceğimizi düşünüp düşünmediğini sorduğumuzda Dolores, “Bir şey bana evet diyor” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/teresa-giudice-reacts-caroline-manzo-rhonj-return-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir