Teresa Giudice, Ramona Singer’ın Düğün Detaylarını Sızdırmasına Nasıl Tepki Verdi?


Teresa Giudice bu dramayı bir parça (düğün) pastası gibi ele aldı.

Arkadaşınız yanlışlıkla özel düğün detaylarını internette paylaştığında başka ne yapabilirsiniz? New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız nasıl tepki verdiğini açıkladı New York’un Gerçek Ev Kadınları‘s Ramona Şarkıcı düğün davetiyesini sızdırıyor.

“Eninde sonunda, insanların zaten nerede olacağını öğreneceklerinden eminim,” dedi özel olarak E’ye! MTV Film ve TV Ödülleri’nde haberler. “Ama web sitesine girmek için şifre vardı, bu yüzden her şeyi değiştirmek zorunda kaldım.”

Günün sonunda, Teresa bunun Ramona’nın dürüst bir hatası olduğuna inanıyor. Açıkladığı gibi, sadece Bravo yıldız arkadaşını aradı ve ondan “‘Lütfen onu hikayenden çıkar.'” dedi.

Teresa, hayranların daha fazla düğün sürprizi için “bekleyip görmeleri” gerektiğini söylerken, nişanlısı, Luis “Louie” Ruelashayranlarına düğün planlama süreçleri hakkında güncellemeler verdi.

Louie, “Elbiselerin dışında,” dedi E!’ye, “her şeye birlikte karışıyoruz. Takım elbiseleri birlikte seçeceğiz, her şey. Renkler, çarşaflar, koltuklar, evet.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333638/here-s-how-rhonj-s-teresa-giudice-reacted-to-ramona-singer-leaking-wedding-details?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel