Teresa Giudice, Provada Beyaz Mini Elbiseli Luis Ruelas’ı Öpüyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Teresa Giudice Luis Ruelas


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Teresa Giudice50 yaşında, gelin olmadan önce anları sayıyor! bu New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız, yapabileceğiniz yeni resimlerde görüldü BURAYA BAKIN, 5 Ağustos Cuma günü, flörtöz beyaz fırfırlı, askılı topuklu ve gösterişli halka küpeli beyaz gelin elbisesi içinde bir düğün provasında. Teresa nişanlısını öptü Luis Ruelas ona bir arabadan inmesine yardım ettiği ortaya çıktı.

Teresa Giudice ve Luis Ruelas
Teresa Giudice ve Luis Ruelas (ARKA GRİD)

Müstakbel damat, üzerinde “FREE MAN” yazan büyük harflerle ve beyaz spor ayakkabılarla uyumlu beyaz şortlarla rahat bir kolsuz tişört giyiyordu. Tatlı sahne, East Brunswick, New Jersey’deki üst düzey Park Chateau Malikanesi’nde oynandı. Teresa’nın düğününü tüm hafta sonu boyunca kutlamayı planladığı bildiriliyor.

Kutlamaya giden günler fırtına gibi geçti. Çarpıcı benzeyen kızlar Gia21, Gabriella18, Milania16 ve Audriana Giudice, 13, geçen hafta sonu annelerinin şenlikli gelin duşunda sevimli elbiseleri salladı. Teresa, 4 Ağustos’ta güzel bayanların ağızları açık bırakan Instagram fotoğrafına “En iyi arkadaşlardan” yazdı.

Ve Teresa da gelinlik kartını çok güzel oynuyor. Aynı platforma 27 Temmuz’da güzel bir beyaz yular sundress göstermek için gitti – sadece ne olacağına dair bir ipucu. “’Elegance asla solmayan tek güzelliktir.’ Audrey Hepburn,” diye parlayan resmi yazdı. 24 Temmuz’da benzer bir fotoğraf ve 18 Temmuz’da beyaz gelinlik bir pantolon içinde bir fotoğraf yayınladı.

Düğüne giden hazırlık büyük oldu, bu yüzden büyük şeyler bekliyoruz. Kasım ayında Teresa’ya yakın bir kaynak bize “tüm durakları kaldırmayı” planladığını söyledi. Kaynak, “Teresa evlenmek ve hayatının bir sonraki bölümüne Louie ile başlamak için sabırsızlanıyor” dedi. HollywoodYaşam ÖZELLİKLE 16 Kasım tarihli bir raporda. “Bu onun ikinci evliliği olacak olsa da, sunağa giden yolda tüm durakları kaldırmayı planlıyor. Buna bir düğün duşu, bekarlığa veda partisi de dahildir, adını siz koyun.”

Teresa ve Luis, Ekim ayında Yunanistan’ın Porto Heli kentindeki lüks Amanzoe Resort’ta tatil yaparken nişanlandılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/teresa-guideice-kisses-luis-ruelas-rehearsal-white-minidress-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir