Teresa Giudice Porto Riko’da Straplez Mayoyla Sallandı: Fotoğraf – Hollywood Life


Teresa Giudice


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephanie Augello/Shutterstock

Teresa Giudice Porto Riko saatine göre iyi görünüyor! 51 yaşındaki New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları 31 Mayıs’ta yıldız parladı instagram Leopar desenli straplez iki parça bir elbiseyle tonlu fiziğini sergilediği gönderi Nua Yüzmek. Boyut kattı Görünüm ufacık bikininin üzerine eşleştirilmiş fileli bir örtü ile. Teresa uzun, esmer saçlarını yukarıdan toplayıp ortadan ayırdı ve parlak mavi suya bakan bir balkonda poz verdi.

Dört çocuk annesi çarpıcı Instagram Hikayesi markadan daha fazla mayo modellemek için. Hayvan desenli kıyafetine ek olarak, tek omuzlu tasarıma sahip ve yandan kesikli ten rengi bir tek parça denedi. Ardından, yanları ve göğsü çapraz detayları olan metalik tek parça bir mayo giydi. Son mayoyu hasır şapka ile eşleştirdi ve bir eli belinde, diğer eli kalçasında poz verdi.

Teresa ayrıca kocasının güzel kırmızı güllerinin fotoğrafını paylaştı. Luis “Louie” Ruelas, ona verdi. Teresa ile Porto Riko güneşinin tadını çıkarıyor ve fotoğraflandı ile zaman geçirmek Miami’nin Gerçek Ev Hanımları yıldız Alexia Nepola ve kocası, Todd Nepola. Dörtlü, bir gece buluşmasının tadını çıkarıyor gibi görünüyordu ve aşağıdaki slaydın son fotoğrafında görüldüğü gibi dokuzlara kadar giyinmişti.

Teresa, kalın ten rengi topuklu ayakkabılar ve ten rengi bir debriyaj ile eşleştirdiği, korkak bir lacivert ve altın baskılı pantolon takımı giydi. Louie, siyah kot pantolonla leopar desenli bir düğmeli giyerek karısının bikinisinin habercisi gibi görünüyordu.

Teresa, tatilin ilk bölümü olarak kumsal kaçamağının tadını çıkarıyordu. New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları 13. Sezon Yeniden Birleşme 30 Mayıs Salı günü yayınlandı. melisa gorga. Teresa, Melissa’nın sadece onun yüzünden gerçek bir televizyon kariyerine sahip olduğunu iddia ettiğinde gözlerini devirdi. Kendinden emin bir şekilde, “Senin tüm hikayen bendim,” dedi. Ayrıca Melissa’nın birleşmeden sonra hayatından “çıkacağını” ve uzlaşma olasılığını göstermediğini söyledi. 2. bölüm New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları reunion 6 Haziran Salı günü yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/teresa-giudice-strapless-swimsuit-puerto-rico-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir