Teresa Giudice, Melissa Gorga RHONJ Reunion Tease’de Savaşa Gidiyor


Bundan geri dönüş yok.

Teresa Giudice Ve melisa gorga‘nin aile içi kan davası tam bir savaşa dönüşüyor. New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımlarıpatlayıcı 13. sezon yeniden birleşme fragmanı.

Melissa ön izlemenin başında baldızına “Benden nefret ettiğini biliyorum,” diyor, “ama sadece kendini kontrol etmeye çalış.”

Teresa, karşılıklı sözlü darbelerin ardından, “Bugünden sonra bir daha yüzüne bakmamak için sabırsızlanıyorum” diyerek ilişkileri için sıfır umut olduğunun sinyalini veriyor.

Melissa’nın Tre’ye verdiği yanıt, görünüşe göre onu Bravo serisinden çıkarmak istiyor mu? “Neden, nereye gidiyorsun?” Teresa’nın yanıtladığı “sen gidiyor.”

Melisa, kocası Joe Gorga (namı diğer Teresa’nın erkek kardeşi) ve rol arkadaşları da Teresa’nın kocasının peşine düşer Luis “Louie” Ruelas oyuncu kadrosunu araştırmak için özel bir dedektif tuttuğu şeklindeki yorumu üzerine.

Melissa daha önce “Hepimizin hakkında bir dosya bulundurarak kendini savunması gerekiyor” diyor. Margaret Josephs “Çocuğum işyerinde arandı ve tehdit edildi” iddiasında bulundu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374971/lessigreaterrhonjlessigreater-s-teresa-giudice-wants-melissa-gorga-out-of-her-life-forever-in-explosive-reunion-trailer?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir