Teresa Giudice, Luis Ruelas ile Prenup İmzalamadığını Doğruladı – Hollywood Life


Teresa Giudice kocası Louie Ruelas


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Teresa Giudice 18 Ekim’de yayınlanan özel bölümünde kendi hayranları tarafından yuhalandı. Neler Olduğunu Canlı İzle, ve aşağıdaki hayran videosunda dramanın gelişimini görebilirsiniz. tarafından sert tepki gerçek ev kadınları 50 yaşındaki Teresa, Ağustos 2022’deki düğününden önce bir evlilik sözleşmesi imzalamadığını itiraf ettikten sonra hayranları meydana geldi. Luis “Louie” Ruelas. Teresa, New York’ta BravoCon’un 3. gününü izleyen 16 Ekim’deki kayıt sırasında yuhalandığında şok olmuş görünüyordu ve eleştiriyi alırken gülümsedi. Kendini açıklamaya çalışıyor gibiydi ama sesi yuhalamaların korosundan duyulmuyordu.

Bravo ev sahibi ve yönetici yapımcı Andy Cohen54 yaşındaki Teresa’yı destekleyerek kalabalığı sakinleştirmeye çalıştı. “Tamam, kişisel karar,” dedi mikrofona. Teresa’nın bazı Bravolebrities arkadaşları da vahiy karşısında şok olmuş görünüyorlardı, ancak yuhalamaya katılmadılar.

Haber, hayranlar kadar sürpriz olmamalı. New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları star, Şubat ayında evlilik sözleşmesi yapmayı planlamadığını söyledi. Andy soruyu Teresa yanındayken sordu. Gösteriden Sonra Andy Cohen ile Canlı Olarak Neler Olduğunu İzleyin, ve basit bir “Hayır” ile cevap verdi. Ekledi, “Yani, söylerse yapardım, bilirsiniz. Bu konuda çok kolayım. Kesinlikle benden daha fazlasına sahip. Ondan asla bir şey almam, öyle biri değilim.”

Teresa Giudice kocası Louie Ruelas
Teresa Giudice kocası Luis Ruelas ile BravoCon 2022’de poz veriyor (Fotoğraf: Stephen Lovekin/Shutterstock)

Andy yanıt karşısında şaşkına dönmüştü ama Teresa’nın mini-me kızı, Gia, zaten savunmasına gelmişti. 21 yaşındaki yıldız, babası Teresa’nın eski kocası olduğunu açıkladı. Joe Giudice, Teresa’ya evlenmeden önce hoşlanmadığı bir evlilik sözleşmesi imzalattı. “Babam gerçekten düğünden önce ona evlilik sözleşmesi imzalattı,” diye açıkladı. “Bilmiyorum, sanırım annem o kadar yüksekte ki ondan hiçbir şey almak istemeyecek. [Louie]ve bence ondan asla almak istemez.”

Yukarıda belirtildiği gibi, 46 yaşındaki Teresa ve Louie, Ağustos ayında muhteşem bir New Jersey töreninde düğümü bağladılar ve çift hala birbirlerine olan aşklarını kanıyor. Aslında o kadar aşıklar ki günde üç kereye kadar seks yapıyorlar. Teresa, Live!’daki bir Soru-Cevap oturumu sırasında samimi bilgileri açıkladı! Casino & Hotel, Philadelphia’da 26 Ağustos Cuma günü yardımcı yıldızlarıyla birlikte Dorinda Karışık ve Dolores Katanya. “Sabah ve gece. Beni gün içinde yakalarsa, bu üç!” diye bağırdı dört çocuk annesi. “Biz çok seksiyiz ve buna bayılıyorum çünkü birini sevdiğinde, onunla böyle olmak istiyorsun.” Ayrıca Yunanistan’daki balayında günde beş kez seks yaptıklarını söyledi. Kesin olan bir şey varsa, o da Teresa’nın Louie ile olan tutkulu romantizmiyle ilgili tüm detayları anlatmakta hiçbir sakıncası olmadığıdır.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/teresa-giudice-did-not-sign-prenup-luis-ruelas/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir