Teresa Giudice Drew Barrymore’a ‘RHONJ’ Masa Çevirmesini Öğretti: Video – Hollywood Life


teresa ve çekti


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MJ Photos/Carlos Tischler/Shutterstock

Hiçbir şey çığlık atmaz gerçek ev kadınları masa çevirme gibi! TV kişiliği Teresa Giudice50, ikonik olanı yeniden yarattı New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları Oyuncu ile 1. sezon finali Drew Barrymore47, 8 Şubat bölümünde Drew Barrymore Gösterisi. Drew, Teresa’nın kendi beyaz keten kaplı masaları ile oturdu ve kaliteli yemek takımlarını tamamladı ve hala elinde olduğunu kanıtladı. “Seni seviyorum demek! 47 yaşındaki oyuncu diziyi tekrar izledikten sonra fışkırdı. ünlü sahne. Sonra Teresa işe koyuldu ve Drew’a “seni gerçekten ama gerçekten kızdıran bir şey” düşünmesini söyledi. Sonunda, iki bayan dramatik bir şekilde ayağa kalktı ve “19 kez lanet olası nişanlı mıydın? Seni aptal orospu!” ve ardından masaları ters çevirdi.

İkili masaları sahnenin karşısına atmadan hemen önce Teresa, Çarli’nin Melekleri Yıldız, patlama anına neden olan şeydi. “Seni gerçekten çok kızdıran bir şey düşün,” diye söze başladı. “Sanki erkek arkadaşın seni aldattıysa… bir kız arkadaşın sana ihanet ettiyse, çünkü o benim kız arkadaşımın peşinden gitmiyordu, ben de onun için uğraşıyordum.” Senaryonun bu yeni hatırasına rağmen, pek çok hayran Teresa’nın rol arkadaşıyla tartıştığını hatırlayabilir. Danielle Staub O sırada ve Danielle ona “PUH-lease’e dikkat et” dediğinde, Teresa öfkeyle doldu.

Röportajın başlarında Drew, 50 yaşındaki çocuğa şovda bir yıldız olduktan sonra hayattaki en sevdiği sonucun ne olduğunu sordu. Teresa en çok satan yazar olmayı ve “kötü biri” olmayı listelediğinde, Drew onun bir TV efsanesi olmasının nedeninin bu olmadığını vurguladı. Altın Küre ödüllü oyuncu, “Eh, bu şov da büyük bir an yaşatıyor,” dedi. “Senin etrafta oturup hoş ve sakin bir insan olmanı seveceklerini sanmıyorum. Bu şovun amacı bu değil.” Bununla birlikte, kızıl saçlı güzel, Teresa’nın masasının dönmesini hâlâ “ikonik bir an” olarak nitelendiriyor.

çizdi ve teresa
Teresa Giudice, 8 Şubat’ta ‘The Drew Barrymore Show’da göründü. (MJ Photos/Carlos Tischler/Shutterstock)

Drew ile röportaj, Teresa’nın anlattıktan sadece bir gün sonra gelir. E! Haberler Salı günü rol arkadaşına diledi Margaret Josephs, 55, düğününü atlayabilirdi. “Eğer destekliyorsa melisa [Gorga]hiç gelmemeliydi, ”dedi outlet’e, Melissa ve kocasıyla yaşadığı devam eden kan davasına atıfta bulunarak, Joe Gorga. Rol arkadaşı hakkında, “Gerçek bir arkadaşın gerçekten yaptığı şey budur, elbette, yılın destansı bir düğününü fotoğraf çekimi için kaçırmamak ve sonra ayrılmamak için gelmeye çalışmak değil,” dedi. rachel fuda, özel günü kaçırmak. “Arkadaşını destekliyorsan, hiç gelmemeliydi.”

Teresa, dizinin orijinal oyuncu kadrosundan biridir. RHONJ, 14 yıldan fazla bir süre önce 2009’da prömiyeri yapıldı. O sadece NJ’nin OG’lerinden biri değil, aynı zamanda Teresa’nın ünlü hapishaneden eve dönüşü de dizinin 7. Sezonunda belgelendi. Bravo dizisinde Teresa’nın eski kocasıyla hayatı anlatılır. Joe Giudice Ancak ünlü çiftin 2020 yılında boşandığı belgelendi. O zamandan beri esmer güzel bir kez daha aşkı buldu ve evlendi. Luis Ruelas47, 2020’de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/teresa-giudice-teaches-drew-barrymore-rhonj-table-flip-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir