Terazi Alışveriş Falı 2022: Her Terazinin Bu Yıl İhtiyacı Olan 11 Şey


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bir Teraziyi tanımak, birini sevmektir. (Bunu size ilk söyleyenler onlar olacak.) Terazi sonbaharı müjdeleyen Kardinal Hava burcudur ve terazi ile temsil edilir – burcun gerçek ruhunu onurlandıran bir sembol.

Denge, uyum ve bir miktar öngörülemezlik ile tanınan, eğlenceyi seven Teraziler nasıl iyi vakit geçirileceğini bilirler. İster kanepede dedikodu yapıyorlar, ister bir hevesle barmeni cezbediyorlar, her durumdan en iyi şekilde yararlanacaklar. Ve doğru bir şekilde, Terazi bunu yaparken harika görünecek. Elbette, baş başa olmaları adil olmayabilir. lewk sadece kahve içmek için, ama birinin yapması gerekiyor, değil mi?

Artık hayat dolu ve dürüst BFF’nizin altını çizdiğinize göre, hayatınızdaki sevgi dolu, övgüye değer ve cömert Terazileri hediye etmenizi önerdiğimizi görmek için okumaya devam edin. Oh, ve evet: Yogayla ilgili birçok fikir var. Hey, bu “denge” kalitesi şaka değil.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347129/libra-shopping-horoscope-2022-the-11-things-every-libra-needs-to-balance-host-hit-the-town?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir