Tepkiyi Gör – Hollywood Life


Savannah Chrisley 22 Haziran’da bir Instagram videosunda belgelediği hayatında bir geçiş döneminden geçiyor. Video, arkadaşlarıyla vakit geçirirken giyinmiş ve büyülenmiş fotoğraflarıyla başlıyor. Sonunda, ailesinin üyeleriyle olduğu kadar yalnız geçirdiği zamanın daha barışçıl görüntülerine geçiş yapar. Altyazıda, ebeveynlerinin “fırtınasından” sonra geçişi ve işlerin nasıl değiştiğini açıklıyor, Todd ve Julie Chrisley’ninvergi dolandırıcılığı mahkumiyeti.

“Garip bir şekilde minnettarım çünkü biliyorum ki, her şeyi yoktan var eden bir Tanrı var!” Savannah açıkladı. “Düşmanın seni yok etmeye çalışmak için kullandığı şeyi alabilir ve seni geliştirmek için kullanabilir. BENİ bulma sürecindeyim… benimle çok çıplak. Hayatta ne olursa olsun… aşkı seçin. O kadar saf sev ki acıtıyor. Tanrı beni yavaşlatıyor ve kalbimde çalışıyor. Bu bir süreçtir. Ama katlanmak için çok istekli olduğum bir süreç. Beni daha iyi bir kız, kız kardeş, arkadaş, eş, müstakbel anne ve Tanrı’nın kızı yapacak olan bu gibi anlar.”

todd julie chrisley
Todd ve Julie Chrisley kırmızı halıda. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Savannah’ın son mesajı, ailesinin 30 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kalabileceğinin ortaya çıkmasından sadece iki hafta sonra geldi. Bir federal jüri, Todd ve Julie’yi banka dolandırıcılığı ve vergi kaçakçılığı suçlamalarından mahkum ederken, Julie de elektronik dolandırıcılıktan hüküm giydi. Daha önce kişisel kullanım için 30 milyon dolarlık banka kredisi almak için belgelerde tahrifat yapmakla suçlandılar. Todd, mahkumiyet hakkındaki sessizliğini 19 Haziran’daki bir podcast bölümünde bozdu. Ünlü aile için bunun “üzücü, yürek burkan bir zaman” olduğunu itiraf etti. Julie ve Todd’un Ekim ayında hüküm giymeleri bekleniyor.

Mahkumiyetin açıklanmasından bir hafta sonra Savannah, ailesine destek göstermek için Instagram’a gitti. Takipçilerine “Sizden bir şey rica ediyorum… lütfen nazik olun” diye sordu. Ailemin yanında olmaya ve adalet için savaşmaya devam edeceğim. Kendimiz ve başkaları için sistemin başarısız olduğu adalet.” Kamuya açık bir şekilde yorum yapabileceği hakkındaki yasal sonuçlar nedeniyle belirli bir durum hakkında daha fazla bilgi vermedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/savannah-chrisley-parents-tax-fraud-conviction-reaction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir