Tepeler İptal Edildiğinde Brody Jenner “Çok Stoklandı”


Geleceği Tepeler: Yeni Başlangıçlar yazıldı – ve Brody Jenner sonuçtan kesinlikle memnun.

Üçüncü sezondan sonra yeniden başlatma iptal edildiğinde, Brody kısa süre önce “Çok heyecanlıydım” dedi. İnsanlar. “Dürüst olmak gerekirse, evet. Aynı deneyim değildi. Çok stresliydi. Çok fazla manipülasyon vardı. Sadece çok fazlaydı.”

Brody’ye göre, MTV şovu başlangıçta ona teklif etti, Whitney Limanı, Audrina Patridge, Spencer Pratt ve daha fazlası, çekime gittikleri gösteriden çok farklıydı, grup şu izlenimi verdi: Yeni başlangıçlar OG kadrosunun yanı sıra yeni, daha genç oyunculara da yer verecek.

“Oh, bu harika” gibiydim” dedi. “Yeni, daha genç bir oyuncu kadrosu alacaklar, ‘Siz OG’ler olarak geleceksiniz. Odaklanmış ve sizin etrafınızda olmayacak çocuklar.'”

37 yaşındaki oyuncu, “hayatımın tamamen farklı bir noktasında” olduğunu ve eskiden yaptığı partiyle daha az ilgilendiğini açıkladığı için bu destekleyici rol çekiciydi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336187/why-brody-jenner-was-so-stoked-about-the-hills-new-beginnings-cancellation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir