Tems’in Beyaz Oscar Elbisesini Engelleyen Görüşüne İnternet Tepki Verdi – Hollywood Life


Tems'in Beyaz Oscar Elbisesini Engelleyen Görüşüne İnternet Tepki Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Ashley Landis/Invision/AP/Shutterstock

İnternet tamamen bölünmüş durumda Tems’ son derece kabarık beyaz kaldıraç modası Oscar için elbise. Asıl adı olan şarkıcı Temilade Openiyi 12 Mart Pazar günü Hollywood’un en büyük etkinliğinde kırmızı halıda çarpıcı görünmekle ilgili hiçbir sorunu yoktu. Ancak fırfırlı tül numarasının başının üzerinde yelpaze gibi yayıldığı ve gösterinin izlenmesini açıkça engellediği seyirciler arasında otururken fotoğraflandığında, halkın farklı bir tepkisi oldu. . Sosyal medyada insanlar, tartışmalı görünüme hem lehte hem de aleyhte güçlü tepki gösterdi. Twitter’da bir kullanıcı, “Oscarlar aslında sizin TEMS’iniz ve koşullarınız altında görüntülendi” diye alay etti. “Hadı kızım!”

Temler
Tems, 12 Mart 2023’te Los Angeles’ta Oscar’a varıyor. (Ashley Landis/Invision/AP/Shutterstock)

NGL Düşüncesiz insanlardan nefret ediyorum ve ne yazık ki Temler‘ elbise düşüncesizdi. Arkasında olsaydım gerçekten hareket etmesini istemiş olabilirdim, ”diye yazdı bir başkası. Dördüncüsü, “sen sadece bencilsin” diyerek yıldızı kızarttı. Yine de diğerleri, viral görünüme tamamen diplomatik bir yaklaşım benimsedi, hem çarpıcı, geniş elbiseyi hem de arkasında oturmanın sakıncalı olacağı gerçeğini kabul etti. “Bu delilik. Bence Tems kesinlikle muhteşem görünüyordu ve onun görünüşünden, yeteneğinden, başarısından vb. Bu kadar!” bir Twitter kullanıcısı belirtti.

Bu arada, 27 yaşındaki “Freed Mind” şarkıcısı, 13 Mart Pazartesi günü arsız ama iyi huylu bir yanıtla kendi Twitter’ına gitti. yanında birkaç ateşli fotoğraf evinde çekilmiş gibi görünen elbisenin üzerine “Hata” yazdı. Başlığı kızaran bir gülen emoji ile tamamladı. Paylaşma aynı resimler ile instagram“Uh, ohh!”

Temler
David Fisher/Shutterstock

Bir röportajda dramatik bakışla büyük olma ya da eve gitme kararını gerçekten tartıştı. Harper’s Bazaar, 13 Mart’ta yayınlandı. Dergiye “İki yıl önce bu elbiseye hayır derdim” dedi. “Ama bu benim ilk Oscar’larım – her şeyi yapacağım. Gerçekten günü en iyi şekilde değerlendirmek istedim. Elbise aynı zamanda işimi ve çevremdeki insanları, ülkemi ve beni destekleyen insanları kutlama yolum. Bu elbise ‘Evet, evet, ben’ diyor ben Burada!'”

Tems, filmden “Lift Me Up”daki yazı kredisiyle Oscar’a aday gösterildi. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/internet-reacts-tems-view-obstructing-white-oscars-gown/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir